antradienis, liepos 5 d.
Kremlius: visiškai izoliuoti Rusijos „neįmanoma“
BNS
Twitter
Dmitrijus Peskovas

Kremlius sekmadienį pareiškė, kad, Vakarams ir toliau taikant sankcijas Maskvai dėl jos karinės operacijos Ukrainoje, visiškai izoliuoti Rusijos neįmanoma.

„Visiško vakuumo ar Rusijos izoliavimo negali būti, nes šiuolaikiniame pasaulyje tai technologiškai neįmanoma padaryti“, – Rusijos valstybinei televizijai sakė Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

Jis pažymėjo, kad pasaulis yra „daug didesnis nei Europa“, ir pridūrė: „Anksčiau ar vėliau turėsime užmegzti dialogą, nepriklausomai nuo to, ar kai kurie užsienyje to nori, ar ne“.

Vakarų šalių sostinės precedento neturinčių ekonominių sankcijų Rusijai paskelbė po to, kai Maskva vasario 24 dieną įvedė karius į Ukrainą. Taip pat daugeliui vyriausybės veikėjų, įskaitant prezidentą Vladimirą Putiną, buvo uždrausta keliauti ir buvo įšaldytas jų turtas.

Kalbėdamas apie galimybę V. Putinui susitikti su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu, D. Peskovas sakė, kad tai būtų „hipotetiškai įmanoma“, tačiau tam reikėtų raštiško dokumento, dėl kurio abi pusės susitartų per taikos derybas.

Tam, kad toks susitikimas įvyktų, delegacijos turi parengti „konkretų dokumentą“, sakė D. Peskovas. „Ne idėjų rinkinį, o konkretų rašytinį dokumentą“, – pridūrė jis.

Anksčiau sekmadienį Rusijos vyriausiasis derybininkas taikos derybose su Ukraina pareiškė, kad dar per anksti rengti aukščiausiojo lygio susitikimą dėl konflikto užbaigimo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2022 04 03 20:09
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt