trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Krito nuomos kainos Londone
tiesa.com

Metinė būsto Londone nuomos kaina nukrito pirmą kartą nuo 2010 metų.

 Šių metų liepos mėnesį vidutinė būsto nuomos kaina Londone buvo 7 svarais mažesnė nei anksčiau. Paskutinį kartą kainos sumažėjimas buvo užfiksuotas prieš šešis metus. Tada vidutinė būsto nuomos kaina buvo 923 svarai, tuo tarpu šiais metais vidutinė būsto nuomos kaina sostinėje siekia 1280 svarų per mėnesį.

2016 metų balandžio 1 dieną įsigaliojo papildomas 3 proc. mokestis visiems, kurie perka papildomą būstą arba būstą nuomai. Todėl metų pradžioje buvo pastebimas sujudimas nekilnojamo turto rinkoje, kai žmonės stengėsi įsigyti būstą prieš įsigaliojant naujai tvarkai. Pasak ekspertų, visi tie namai dabar yra išnuomuojami, todėl tai galėjo įtakoti būsto nuomos kainų kritimą.

Prieš metus, 2015 metų liepą, net 16 proc. nuomininkų mokėjo daugiau nei buvo prašoma tam, kad gautų būstą. Po metų, 2016 metų liepą, tokių žmonių buvo tik 7 proc.

Pasak nekilnojamojo turto eksperto Johnny Moriso, sumažėjusios nuomos kainos reiškia, kad vis daugiau žmonių nuspręs nuomuotis gyvenamąjį būstą, o ne jį pirkti.

2016 08 15 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt