šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Kūdikį mirtinai sumušusi pora inscenizavo mirtį Rytų Londono autobuse
tiesa.com

Savo kūdikio mirtį Londono autobuse surežisavusi pora praleis ilgus metus už grotų. Jau parą mirusios mergaitės kūną jos tėvai nusprendė gabenti autobusu ir suvaidinti, kad ji sunegalavo būtent ten.

25-erių Rosalin Baker bei 52-ejų Jeffrey'is Wiltshire'as nuteisti už trijų mėnesių savo dukters mirties sukėlimą arba leidimą jai mirti. Teisme nuteistoji prisipažino, kad bandė inscenizuoti savo dukters Imani netikėtą mirtį autobuse žinodama, kad kūdikis jau nebegyvas. Teismo ekspertai pranešė, kad mergaitė keletą mėnesių patyrė fizinį smurtą, jos kūne aptikta gausybė sužalojimų.

Savaitę prieš mirtį Imani buvo sumušta ir patyrė 40 sužalojimų: šonkaulių lūžių, jai sulaužytas riešas ir siaubingai sumušta galva. Tačiau teismas nusrendė neapkaltinti narkomanų tėvų žmogžudyste bei skyrė 14 metų laisvės atėmimo bausmę.

[6833]

Mergaitė gimė neišnešiota, tad pirmąsias savo gyvenimo dienas leido inkubatoriuje. Liudininkų teigimu, motina ją kartais lankė, o tėvas nepasirodė. Namuose užgesus vaiko gyvybei R.Baker su partneriu sugalvojo siaubingą planą. Nuteistoji įlipo į autobusą Stratfordo rajone su kūdikiu vežimėlyje, kurio veidas buvo pridengtas, bandant nuslėpti faktą, kad ji nebegyva.

Vaiko tėvas – prievartautojas

Po dvidešimties minučių motina pašnibždėjo kitai keleivei, kad jos vaikas nebekvėpuoja, tad keleiviai puolė jai padėti. Dirbtinį kvėpavimą dariusią keleivę kiti palaikė Imani motina, nes R.Baker incidento metu nepakilo iš savo sėdynės.

Skrodimo metu paaiškėjo, kad kūdikis mirė prieš 24 valandas, o sužalojimai negalėjo būti padaryti atsitiktinai. Suimta moteris tikino mylinti savo dukrelę ir maniusi, kad šios sveikata gera iki tol, kol ji, esą, iškrito iš rankų keletą dienų prieš mirtį. R.Baker kaltino savo vaikiną, kasdien vartojusį kokainą ir heroiną bei teigė, kad jis itin žiaurus vyras.

Pastebėjusi, kad vaikas nebegyvas, moteris teigė maniusi, jog partneris jai kažką padarė. Tuo tarpu nuteistasis J.Witshire'as, anksčiau teistas už prievartavimus ir turintis 25 vaikus, nepripažino savo kaltės.

Apsaugos kamerų vaizdai užfiksavo lemtingąją dieną į autobusą savo partnerę lydintį J.Wiltshire'ą, drąsinantį ją pakeltu nykščiu.

Skotlandjardo vyriausiasis inspektorius, komisaras Gary'is Holmesas sakė buvęs šokiruotas šio kraupaus nusikaltimo: „Kiekvieno vaiko netektis yra tragiška, bet žinant, kad Imani buvo kankinta ir greičiausiai paskutinėmis savo gyvenimo valandomis patyrė milžinišką skausmą, plyšta širdis. Tėvai sukūrė velnišką planą, bandydami nuslėpti vaiko kankinimą, kuris subliuško iškart po medikų ekspertizės“.

Pareigūnas užjautė autobuso keleivius, kurie visomis išgalėmis stengėsi išgelbėti jau seniai mirusį kūdikį ir teigė, kad toks siaubas neištrinamas iš atminties. „Baker suklaidino šiuos žmones ir galvojo tik apie save, kai incidento metu tiesiog kalbėjo telefonu. Su smurtu ir tokiu žiaurumu prieš trijų mėnesių kūdikį dar nebuvau susidūręs per visą savo karjerą ir tikiuosi, kad daugiau neteks to pamatyti“, - pranešime teigė bylą tyręs pareigūnas.

Daugiau apie šią istoriją skaitykite:

Nužudytą kūdikį moteris vežėsi autobusu

 

2017 04 21 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt