antradienis, lapkričio 24 d.
Kultūristas iš Kento skobė nėščios draugės akis dėl to, kad ši „pamėgo” įrašą „Facebook”
tiesa.com
facebook nuotrauka

Danny Bridges šypsojosi kai buvo įkalintas dėl žiauraus savo merginos sumušimo: jis ją trankė keliais ir kumščiais, o vėliau sukišo nykščius jai į akis. 

Canterbury Karališkojo teismo žiniomis šis, jau serijinis, moterų žalotojas atakos metu trankė moters kojas ir suvarė kelį į jos stuburą.   

Policijai rašytame pareiškime auka teigė, kad D. Bridges pasiuto pamatęs, kad ji vyriškos lyties pažįstamo įrašą socialiniame tinkle „Facebook” pažymėjo širdele.   

Teisėjas Rupert Lowe teismo metu pažymėjo: „aš pasižymėsiu, kad klausydamas šių kaltinimų jūs šypsotės”.  

Plytų klojėjas buvo nuteistas už neteisėtą įkalinimą ir du sunkaus kūno sužalojimo aktus.   

35-erių metų amžiaus vyras neleido merginai matyti šeimos ir draugų, kad kas nepamatytų jos mėlynai juodo veido, tad ji parašė draugei žinutę, maldaudama iškviesti policiją.   

Policijai atvykus šie rado stipriai sumuštą moterį miegamajame.   

Teisėjas skyrė Danny Bridges devynis metus laisvės atėmimo.   

Rupert Lowe teigė: „jūs sukišote pirštus jai į akis ir išvertėte jos akių vokus. Ji manė, kad jos akių obuoliai išsprogs. Ji taip išsigando, jog manė, kad mirs.   

Jūs tik dar vienas agresyvus moterų išnaudotojas. Nerodote nei simpatijos, nei empatijos tiems, kurie jums yra artimiausi. Jūs - savanaudiškas, piktas ir agresyvus.  

Net neabejoju, kad keliate pavojų savo būsimoms partnerėms. Neįmanoma nusakyti, ar meluojate, ar gyvenate kažkokioje alternatyvioje realybėje.”  

D. Bridges visą laiką teigė esąs nekaltas, o jo draugės sužeidimai atsirado jai patyrus visokiausių nelaimingų atsitikimų.  

Teisme jo buvusi mergina taip pat atsisakė jį kaltinti, tvirtino, kad jos sužalojimai atsirado dėl kritimų ir agresyvaus sekso.   

Ji tvirtino, esą griuvo nuo laiptų ir taip susižalojo nugarą, po to grįžo į lovą, o vėliau atsikėlė ir užkliuvo už staliuko, o vėliau už kilimo, o tada dar trenkėsi galva į klozetą.   

Bridges taip pat padavė teisėjui raštelį, tvirtinantį, kad jį pakišinėja policija.   

Žiuri visgi nusprendė, kad jis - kaltas. Teisme taip pat buvo skaitomas aukos pareiškimas, kuriame ji neneigė patyrusi smurtą: „su kiekvienu smūgiu mačiau baltus blyksnius, o tada jis sukišo pirštus man į akis.   

Jis kažkaip sugebėjo atplėšti mano akių vokus ir juos išversti. Taip skaudėjo, kad maniau, jog vemsiu, maniau, kad mano akys išsprogs. Tada sakė man, kad išspardys kūdikėlį iš manęs.”  

D. Bridges prieš tai jau buvo 22 Kartus teistas, 13 kartų - už smurtą. 

2019 06 26 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt