pirmadienis, liepos 6 d.
Kurstoma nesantaika tarp imigrantų ir britų
tiesa.com

Jungtinės Karalystės Nepriklausomybės partijos (UKIP) lyderis Nigelas Farage’as ir vėl prisišnekėjo. Dažnai už savo nacionalistinius pasisakymus prieš imigrantus kritikuojamas politikas pareiškė, kad Anglija turi atsisakyti anti-diskriminacinio įstatymo. Vyras pridūrė, kad „kai kurie musulmonai mūsų nekenčia ir nori mus nužudyti”, pranešė portalas dailymail.co.uk.

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas pasmerkė tokius N. Farage’o pareiškimus ir pasakė, kad taip jis tiesiog siekia dėmesio.

UKIP lyderis teigė, kad Jungtinės Karalystės kompanijos turėtų pirmenybę teikti darbuotojams britams ir aiškino, kad tai visai nėra susiję su rasizmu bei diskriminacija. „Tai visai ne „juodi prieš baltus”, - sakė N. Farage’as.

Politikas taip pat teigė, kad Anglijos visuomenėje atsirado imigrantų grupės, kurios nori pakeisti tai, „kas britai yra iš tiesų”.

Komentuodamas šiuos pareiškimus D.Cameronas sakė, kad tokie pasisakymai kelia didžiulį susirūpinimą. Darbo partija apkaltino N. Farage’ą norėjimu grįžti į 1950-uosius, kai žmonės prie savo parduotuvių galėdavo pasikabinti ženklus, kuriuose skelbiama „Neįlaidžiame juodų, šunų ir airių”.

„Dabartinė situacija, kai vietoj kokio nors lenko darbdavys negali pasirinkti britų kilmės darbuotojo yra absurdiška. Aš manau, kad darbdaviai turėtų turėti galimybę pasirinkti, kokios tautybės darbuotoją norėtų samdyti”, - sakė UKIP lyderis.

Dėl šių N.Farage’o pasisakymų jau pradėti rinkti parašai peticijai, reikalaujančiai politiką atsiimti savo žodžius ir atsiprašyti.

Peticiją pasirašyti galite čia:

2015 03 12 16:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt