antradienis, rugpjūčio 4 d.
Kviečiame burtis ir atvykti į pirmąsias D. ir K. Lavrinovičių rungtynes Londone!
facebook nuotrauka

Savaitgalį gausią Londone įsikūrusių lietuvių bendruomenę nudžiugino netikėta žinia – į Didžiosios Britanijos sostinę atvyksta aukščiausi pasaulio dvyniai Darjušas ir Kšystofas Lavrinovičiai!

39 metų broliai jungiasi prie Londono „Royals“ klubo rungtyniaujančio aukščiausioje Didžiosios Britanijos krepšinio lygoje (BBL).

Londono klubas įsikūrė tik praeitą sezoną ir jau savo debiutiniame sezone iškovojo BBL trofėjų bei lygos sidabrą, finale nusileisdamas Leicester „Riders“ ekipai.

Londono klubui, kuris ateityje įvardijamas kaip kandidatas praverti Eurolygos duris, vadovauja lietuvis Vilius Jastremskas, o brolius į Londoną padėjo pakviesti BLKL Prezidentas Kęstutis Dobrovolskis.

Pirmosios brolių rungtynės vyks rugsėjo 28 dieną 19.30  val. Londono laiku, kai jie susikaus su Bristolio „Flyers“ ekipa, tad visa lietuvių bendruomenė kviečiama susivienyti ir atvykti į rungtynes.

Bilietus galite rasti čia: londoncityroyals.com/tickets

O kad tą daryti būtų pigiau – BLKL suteiks specialų nuolaidos kodą bilietams. Daugiau informacijos gausite el.paštu: blkllyga@yahoo.com!

2019 09 24 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt