trečiadienis, rugsėjo 23 d.
L. Hamiltonas nugalėtoju mato ne save
tiesa.com

„Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas pareiškė, kad šiemet F-1 nugalėtoju taps Kinijoje triumfavęs Fernandas Alonso. Britas įsitikinęs, kad greitą automobilį pilotuojantį ispaną šiemet įveikti bus itin sunku, pranešė portalas „F-1“.

„Manau, kad „Ferrari“ dabar yra greičiausi. Kinijoje jie įrodė, jog yra greičiausi iš visų. Geriausias pilotas dabar turi greičiausią automobilį. Taigi, jį bus tikrai sunku įveikti. Pernai Alonso neturėjo greičiausio automobilio, tačiau puikiai padirbėjo ir beveik visose lenktynėse pelnė taškų“, – sakė „Mercedes“ pilotas.

Du kartus ant apdovanojimų pakylos šiemet jau lipęs, tačiau pergalės šį sezoną dar neiškovojęs L.

Hamiltonas tiki, jog turi šansų pakovoti dėl F-1 čempiono titulo. „Šiuo metu tikrai save laikau vienu iš kandidatų, galinčių pakovoti dėl titulo. Tačiau per daug apie tai negalvoju, nes nežinai, kas gali nutikti. Pažvelkite į Nico automobilį, su kuriuo jis nepasiekė finišo. Man taip irgi gali nutikti.“

Pilotas taip pat teigė, kad jis šį sezoną yra pasikeitęs ir atsparus kalboms. Jis prisiminė, kad šį sezoną pradėjo girdėdamas kalbų apie blogą pasirinkimą, kai nusprendė pereiti į „Mercedes“, tačiau dabar tvirtina esąs patenkintas rezultatais. L. Hamiltonas vis dėlto pripažįsta, kad šansų pakovoti dėl pergalės yra, tačiau reikės įdėti nemažai pastangų.

„Turime kaip reikiant padirbėti, kad pagerintumėme automobilio patikimumą ir taptume greitesni. Stengiamės, ir atrodo, gerai atliekame savo darbą. Manau, kad Kinijoje iškovota „pole“ pozicija mus šiek tiek pamalonino. Automobilis greitas, kai reikia įveikti vieną greitą ratą, tačiau stokojame tempo važiuodami ilgas distancijas.“

2013 04 20 11:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt