trečiadienis, rugsėjo 23 d.
L. Hamiltonas šiemet stebuklų nesitiki
tiesa.com

„Mercedes“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas teigia, kad stebuklų šiemet nesitiki, tačiau gerbėjai ir ekspertai tikina, kad jis ir naujajame F-1 sezone bus tas sportininkas, kuris kovos dėl prizinių vietų.

Pats britas kol kas atsargiai vertina jam pranašaujamą sėkmę ir stengiasi nepasiduoti spaudimui. „Nemanau, kad iš mūsų daug tikimasi“, – sakė L. Hamiltonas, o jį citavo „F-1“ portalas. Jis taip pat pridūrė, kad greičiausiai spaudimas labiau slegia kitas komandas, kurios praėjusiais metais turėjo labai gerus bolidus, o šiemet jie startuos dar labiau patobulinti. L. Hamiltonas sakė, kad jam daug svarbiau pasivyti varžovus.

Pilotas taip pat pripažino, kad šiemet jo startai trasoje nebus už paties geriausio automobilio vairo, tačiau tai nereiškia, kad jis nejaus malonumo dirbti kartu su komanda ir tobulėti.

Ir nors kol kas L. Hamiltonas kukliai vertina savo būsimus startus, tačiau jam jau dabar prognozuojama kova dėl F-1 čempiono titulo. Ekspertai vertina jo greitį ir užsispyrimą, kurį jis pademonstravo jau ne kartą.

2013 03 07 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt