trečiadienis, spalio 5 d.
Latvija nuo sausio 2 dienos atnaujins keleivių skrydžius į ir iš JK
BNS

Latvijoje nuo sausio 2 dienos, šeštadienio, bus vėl leidžiami keleivių skrydžiai tarp Latvijos ir Jungtinės Karalystės (JK), naujienų agentūrai BNS pranešė Civilinės aviacijos agentūra (CAA).

Visgi agentūra atkreipė dėmesį, kad patys keleiviai turės kreiptis į oro linijų bendroves, kad sužinotų, kada tiksliai jos planuoja atnaujinti tiesioginius skrydžius.

Kartu CAA taip pat priminė, jog naktį iš gruodžio 31 į sausio 1 dieną baigsis JK pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) procesas.

Visgi JK išstojus iš ES, Rygos tarptautiniame oro uoste neįvyks oro uosto procedūrų pokyčių keleivių atžvilgiu. 

JK jau nepatenka į Šengeno šalių sąrašą, todėl į šalį vykstantiems keleiviams taikoma pasienio patikros procedūra, o saugumo reikalavimus nustato tarptautiniai standartai, kurie yra vienodi tiek Latvijai, tiek Jungtinei Karalystei.

Kaip buvo pranešta, atsižvelgdama į pranešimus apie naują COVID-19 atmainą, plintančią Jungtinėje Karalystėje, Latvija, kaip ir kitos Europos šalys, uždraudė keleivių skrydžius tarp dviejų šalių nuo gruodžio 21 iki sausio 1 dienos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 30 16:18
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt