sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Laukė „Uber“ vairuotojo – pateko maniakui į rankas
tiesa.com
Pixabay.com

Spalio 28 d. rytų Londone, Dalstone vakare laiką leidusi 28-erių moteris, supainiojusi lytinio nusikaltėlio automobilį su „Uber“ vairuotojo, ne tik kad buvo apiplėšta, bet ir pagrobta, o vėliau išprievartauta.

Alkoholio padauginusi moteris išsikvietė „Uber“ vairuotoją. Atvykus baltos spalvos „Toyota Auris“ markės automobiliui, moteris į jį įsėdo. Deja, tai padariusi ji pasigailėjo.

Pasirodo, iš tiesų jos kviestas taksi buvo atšauktas, o baltos spalvos automobilis priklausė ne „Uber“ vairuotojui, o visiškai nepažįstamam vyrui.

Teisme jauna mergina pasakojo suabejojusi vairuotoju tada, kai šis nežinojo, kur važiuoti, o jai ėmus klausinėti, padidino automobilio greitį ir atvažiavo į merginai visai nepažįstamą vietovę.

Automobilis sustojo tamsioje ir atokioje East Hamo rajono gatvėje, kur moteris buvo išprievartauta ir apiplėšta. Po to lytinis nusikaltėlis, kurio vardas Mohammedas Awaisas, atėmė iš merginos piniginę, mobilųjį telefoną ir nešiojamąjį kompiuterį, liepė išlipti iš automobilio ir nuvažiavo tolyn.

Nukentėjusioji pasileido bėgti ir sustojo tik tada, kai rado saugią vietą kažkokio žmogaus gyvenamojo namo kieme. Ten ji slėpėsi iki pat ryto.

M. Awaisui už jo nusikaltimus skirta 9 metų laisvės atėmimo bausmė.

2019 01 20 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt