trečiadienis, birželio 3 d.
Leeds'o avarijoje tragiškai žuvo 4 jaunuoliai
tiesa.com

Šeštadienio paryčiais įvykusi didžiulė autoavarija, kurioje susidūrė taksi automobilis ir lengvoji mašina, pasibaigė tragiškai, aplinkiniai gyventojai sukrėsti, žuvusiųjų šeimos aprauda šį kelią.

Broadway, Horsforth apylinkėse Leeds'e įvyko tragiška avarija dėl kurios kelias buvo uždarytas beveik visą dieną. Iš pradžių informacijos neteikusi, policija pranešė, kad čia įvyko Uberio ir lengvosios mašinos avarija. Automobiliai susidūrė kaktomuša.

Įvykio vietoje iš karto žuvo 4 jauni vyrai, kurie greičiausiai buvo vietiniai, tai 19 Declan Grove, 18 Matty Walshaw, 18 Brando Frew ir 21 Caelan Megson.

Kartu su vaikinais mašinoje dar buvo 16 bei 17 metų merginos, kurios išgabentos į ligoninę, jų būklė kritinė. 42-ejų metų Uberio vairuotojas taip pat pateko į gydymo įstaigą.

Kol kas išvados nėra patvirtintos, tačiau policija pranšea, kad greičiausiai avarijos kaltininkas buvo didžiulis greitis, patys žuvusieji dideliu greičiu rėžėsi į Uberio mašiną atvažiuojančią priešinga kryptimi.

Vietos gyventojai sakė, kad įvykus nelaimei atrodė, kad šalia kažkas sprogo. Esą garsas buvo toks siaubingai garsus ir šaižus, kad prikėlė daugėlė kaimynų. Pro langus pažvelgę žmonės pamatė siaubingą vaizdą: į dalis suplėšytas dvi mašinas, aplink pažirusias detales ir viduryje kelio gulinčią merginą, kuri rėkė iš skausmo.

Policija aiškinasi įvykio detales.

2018 07 01 04:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt