ketvirtadienis, vasario 25 d.
Leedso parke – sunkiai paaiškinamos sektos apeigos
tiesa.com
Pixabay.com

Sausio 11 d. Leeds miesto pareigūnai buvo iškviesti į vieną miesto parkų. Atvykę jie pamatė tai, ko tikrai nesitikėjo – parke mylėjosi krauju išsitepusi pora, o aplink juos stovėjo moterys ir giedojo.

Pasak Metro.co.uk, tai – galimai sektos nariai. Jie šias keistas apeigas atliko netoli vieno lankomiausių Hawksworth Wood Trail tako, skirto pasivaikščiojimams. Keistas apeigas pastebėjo ir apie jas policijai pranešė anonime išlikti norėjusi moteris.

Pasak liudininkės, tą dieną ji išėjo pavedžioti šuns. Miškelyje ji augintinį paleido nuo pavadėlio, kad šis galėtų palakstyti, tačiau šuniui nesugrįžus, sunerimo ir išėjo jo ieškoti. Netoli tako esančiuose laukuose, kuriuose dažnai sutinkami žaidžiantys vaikai, ji pamatė ant baltos medžiagos gulinčią moterį. Iš pradžių liudininkė pamanė, kad ji – negyva, tačiau tuomet pastebėjo prie jos priklupusį vyrą, kuris rankoje laikė negyvą paukštį. Jo kraujyje pamirkęs pirštą, vyras patepė gulinčios moters veidą.

Po to pora ėmė lytiškai santykiauti. Liudininkė pasišalino.

Radusi augintinį, ji ėmė eiti link namų. Moteriai vėl teko praeiti pro tą pačią vietą, kurioje ji pastebėjo besimylinčią porą, tačiau šį kartą jie buvo ne vieni. Aplink nuogus žmones ratu stovėjo penkios moterys, jos giedojo. Liudininkė suskubo kviesti policiją. 

Pareigūnai patvirtino gavę tokį pranešimą, tačiau daugiau detalių apie jį neatskleidžia, mat įvykis yra tiriamas.

2019 01 18 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt