trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Lenkai vogta valtimi bandė grįžti į tėvynę
tiesa.com

Prie Kento krantų iš jūros buvo išgelbėti du vyrai iš Lenkijos. Vyrai bandė pavogta irkluojama valtele perplaukti per Lamanšo sąsiaurį ir palikti Didžiąją Britaniją, - pranešė portalas telegraph.co.uk.

Spėjama, kad vyrai valtele bandė nuirkluoti iki Prancūzijos dėl to, kad atvykus į Jungtinę Karalystę imigrantai nesugebėjo susirasti darbo ir pritrūko pinigų.

Po to, kai pakrančių apsaugos tarnyba gavo pranešimą iš sunerimusio gyventojo, vyrus išgelbėjo Doverio gelbėjimo stoties laivų tarnyba.

„Mes gavome skambutį iš nerimaujančio liudininko, kuris pranešė apie plūduriuojančią valtį su dviem keleiviais. Šioje zonoje nėra įprasta matyti du vyrus irkluojančius valtį pakeliui į vėjuotą jūrą”, - sakė pakrančių apsaugos atstovė Maggie Hill.

„Beprotiška, kad tiek žmonių žūtbūt bando patekti į šalį, o šie vyrai badė desperatiškai iš jos išvykti. Jiems labai pasisekė, kad kažkas juos pastebėjo pusiaukelėje į Lamanšą, nes ši kelionė galėjo baigtis tragiškai”, - sakė šalimais gyvenantis Derekas Erwardas.

Vyrus išgelbėjus jie buvo perduoti pasienio darbuotojams. Tačiau pasienio pajėgų atstovas spaudai sakė, kad „joks imigracinis nusikaltimas nebuvo padarytas, todėl tolimesnių veiksmų nebus imtąsi”.

Šiuo metu Kento policija ieško pavogtos valties savininko. 

2015 03 19 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt