ketvirtadienis, liepos 16 d.
Lenkų migrantams – įspėjimai prieš atvykstant į Britaniją
tiesa.com

Britų pareigūnai atsakingi už bendruomenes sukūrė specialų filmą lenkų kalba, kuriame pasakojama apie pavojus, kurie laukia Jungtinėje Karalystėje, jei čia atvykstama visiškai nepasiruošus, rašo „Telegraph“.

Neseniai pasirodžiusiame filme pasakojama apie benamystę ir užpuolimų pavojus, kurie tyko atvykėlių į Britaniją atvykstant visiškai nepasiruošus – be gyvenamosios vietos, darbo ir šiek tiek santaupų.

Anglijos labdaros organizacijos pasakoja apie pagausėjusį benamių iš Rytų Europos skaičių, kai staigiai sumažėjo darbų statybų sektoriuje. Šiuo metu kone kas trečias benamis, besiglaudžiantis labdaros organizacijų suteiktame būste, yra iš Rytų arba Vidurio Europos, o lenkas – kas dešimtas.

Trijų minučių trukmės filme, skirtame būsimiems migrantams, pateikiama trijų lenkų emigrantų istorija. Vienas jų pasakoja apie savo pasiekimus, kuriuos pavyko pasiekti tik sunkiu darbu, o jam tai užtruko bent dešimtmetį.

Filmą parėmė ne tik Britanijos labdaros organizacijos, bet ir Lenkijos ambasada. Skaičiuojama, kad šiuo metu Britanija yra priglaudusi daugiau nei pusę milijono lenkų.

2013 06 14 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt