ketvirtadienis, vasario 25 d.
Lesbiečių pora pripažinta kalta dėl mažylio mirties
tiesa.com

Škotijoje moteris, kartu su savo partnere pripažinta kalta dėl savo mažamečio sūnaus nužudymo.

Livingstone kulminaciją pasiekė visoje Jungtinėje Karalystėje nuskambėjusi istorija apie vos dviejų metukų berniuką Liamą Fee, kuris per savo trumpą gyvenimą patyrė didžiules kančias ikr mirė ne nuo bet ko, o nuo savo motinos rankos. Rachel Fee ir jos partnerė Nyomi Fee (gėjų ir lesbiečių santuokos Škotijoje įteisintos nuo 2015-ųjų) pripažintos kaltomis dėl vaiko mirties.

Ekspertai nustatė, kad mažylis patyrė didžiules kančias: kelias dienas iki mirties jam buvo sulaužyta ranka ir koja, o mirties priežastis – smūgis į pilvą, kuris buvo toks stiprus, kad neatlaikė ir plyšo vaikelio širdis. Iš viso ant kūno suskaičiuota 30 smūgių žymės. Mažasis Liamas mirė 2014-ųjų kovą.

Pradėjus nagrinėti bylą moterys kaltę neigė, sakė, kad berniuką sužalojo kitas vaikas. Bet vėliau ši versija nepasitvirtino, o paaiškėjo dar baisesnių detalių: atrodo, kad civilinę partnerystę įteisinusios moterys tiesiog tenkino liguistą aistrą kankindamos mažylį.

Kai teismas paskelbė, jog moterys yra kaltos dėl nužudymo, jos išliko ramios ir abejingos, tik berniuko tėvas Josephas Johnsonas nesulaikė ašarų. Emocijų netramdė ir su pora anksčiau artimai bendravęs Seanas Catherallas, liudijęs teisme.

„Žodžiais neįmanoma išreikšti, kaip aš jų nekenčiu dabar. Jų poelgis sudaužė daugelio žmonių gyvenimus“, – pasakojo vyras.

Lesbiečių pora taip pat kaltinama dėl psichologinio ir fizinio smurto ir prieš dar du mažamečius berniukus: kurie būdavo uždaromi savadarbiame narve arba kambaryje, kuriame moterys laikė žiurkes bei smauglį ir vaikus gąsdindavo, jog roplys „ėda mažus berniukus“. Mažamečiai taip pat buvo ne kartą nakties metu surišami kabeliais ir kišami po šaltu dušu.

Bausmes už visa tai Livingstono teismas paskelbs artimiausiu metu.

2016 05 31 13:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt