antradienis, liepos 5 d.
Liberalų sąjūdis renkasi į suvažiavimą, tvirtins naują vizualinį identitetą
BNS
BNS
Asociatyvi nuotrauka

Valdantysis Liberalų sąjūdis šeštadienį šalia Vilniaus renkasi į partijos suvažiavimą, tvirtins naują vizualinį identitetą.

„Partijos simbolio pakeitimą planavome jau porą metų, tai labai ilgas procesas, jis tikrai nesidaro per porą savaičių, ir džiaugiuosi, kad jis pasiekė finalinę atkarpą ir dabar bus pristatytas visiems suvažiavimo dalyviams. Tikiu, kad bus patvirtintas, sulauks didelio palaikymo tarp partijos narių“, – suvažiavimo išvakarėse žurnalistams sakė Liberalų sąjūdžio pirmininkė, parlamento vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

V. Čmilytė-Nielsen pažymėjo, kad partijos simbolika nebuvo atnaujinta nuo pat jos įkūrimo 2006 metais.

Partijos vadovė taip pat sakė, kad siekis atnaujinti vizualinį identitetą nėra susijęs su partijos politinės korupcijos byla. Liberalų sąjūdis balandį joje buvo išteisintas, tačiau Generalinė prokuratūra apskundė nuosprendį aukštesnei instancijai.

„Tai yra neišvengiamas pokytis, žingsnis pirmyn. Per pastaruosius metus prie mūsų partijos jungėsi daug naujų žmonių, išlaikant ir lyderius vyresnės kartos, kas svarbu, Liberalų sąjūdis turi du jauniausius merus Lietuvoje, tai mes tikrai turime tuos žmones, kurie, tikiu, ir ateityje ves šią politinę jėgą į priekį“, – kalbėjo partijos pirmininkė.

Netoli sostinės esančiame viešbutyje vyksiančiame suvažiavime planuojamas atnaujinto partijos vizualinio identiteto pristatymas ir tvirtinimas, įstatų keitimas, diskusija dėl 2023 metams keliamų tikslų.

2023-aisiais Lietuvoje vyks savivaldos rinkimai.

Valdančiajai daugumai priklausantis Liberalų sąjūdis Seime turi 13 atstovų, jiems priklauso Seimo pirmininko postas bei Aplinkos ir Kultūros ministerijos, kurioms vadovauja Simonas Gentvilas ir Simonas Kairys.

Partijos atstovai yra septynių Lietuvos savivaldybių merai.

Pastarųjų gyventojų apklausų duomenimis, už Liberalų sąjūdį balsuotų apie 6 proc. gyventojų, o V. Čmilytė-Nielsen yra viena iš populiariausių politikių šalyje.

Kovo mėnesio duomenimis, Liberalų sąjūdžiui priklauso 6,9 tūkst. narių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2022 05 21 08:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt