penktadienis, liepos 3 d.
Lietuvę Ilforde subadė jos buvęs vaikinas, kuris vėliau nusidūrė pats
tiesa.com
socialinių tinklų nuotrauka

Vyksta bylos tyrimas dėl įvykio, kurio metu buvo nužudyta Anglijoje gyvenusi lietuvė Laura Rakštelytė.

Name Ilforde buvo rasti du kūnai: vyro ir moters, kuri, kaip paaiškėjo vėliau, buvo lietuvė Laura Rakštelytė. Walthamstow koronerio teismas pirmadienį, rugsėjo 16 dieną, atskleidė daugiau detalių apie įvykį.

31 metų amžiaus Laura gyveno The Drive gatvėje, Ilforde. Tyrėjai atskleidė, kad jos mirtį sukėlė šiurpūs sužalojimai peiliu, kuriuos sukėlė jos buvęs vaikinas Rahul Malhi.

Rahul Malhi, nužudęs Laurą, susismeigė peilį sau į kaklą ir mirtinai nukraujavo.

Policijos pareigūnai į namą, kuriame gyveno L. Rakštelytė, buvo iškviesti rugpjūčio 29 dieną. Jiems buvo pranešta apie sunkiai sužalotą žmogų. Pranešimas buvo gautas 12:57 dienos vietos laiku.

Siaubingai sužalotą Laurą pareigūnai rado namo sodelyje, ji buvo patyrusi itin sunkius sužalojimus kaklo srityje. Laurai nebebuvo galima niekuo padėti, todėl policijos pareigūnai 13:12 vietos laiku įvykio vietoje paskelbė mirties laiką.

Pomirtinė apžiūra parodė, kad Lauros mirties priežastis - durtinės žaizdos bei traumos kaklo ir krūtinės srityse.

Į namą įėję pareigūnai rado 43 metų amžiaus Rahul Malhi palaikus. Jis patyrė sužalojimus riešų bei kaklo srityse.

Koroneris įvykį komentavo taip: „Šis džentelmenas lankėsi savo buvusios merginos namuose, manome, kad įvykių tekmė pasisuko į liūdną pusę ir jis ją subadė”.

R. Malhi gyveno Meads Lane, Seven Kings, jis taip pat buvo Rastas be gyvybės ženklų, tad įvykio vietoje, 13:45 vietos laiku, buvo paskelbtas ir jo mirties laikas.

2019 09 18 05:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt