ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Lietuvė motina su bendrininke tauragiškę pardavė pakistaniečiui
tiesa.com

Dvi lietuvės kaltinamos prekyba žmonėmis. Moterys jauną merginą suviliojo darbu Jungtinėje Karalystėje, o tenai bandė parduoti pakistaniečiui.

Kaltinamosios Vita Pralgauskaitė ir vis dar ieškoma E.S. sukūrė planą, kaip prisivilioti kątik pilnametystės sulaukusią merginą darbui viename Anglijos barų ir tuomet parduoti kaip fiktyvią žmoną pakistaniečiui, kuris norėjo įsitvirtinti JK.

Kaip Klaipėdos apygardos teisme pasakojo pati nukentėjusioji, E.S. susisiekė su nukentėjusiąja per socialinį tinklą „Facebook“ ir žinodama, kad merginos materialinė padėtis sunki, pasiūlė atvykti į Jungtinę Karalystę padirbėti bare. E.S. kartu su bendrininke V.Pralgauskaite pasirūpino ir skrydžio bilietais bei šiek tiek pinigų kelionės išlaidoms.

Tauragiškę pasitiko oro uoste. Į kaltinamosios namus nugabenta mergina netrukus buvo pradėta įkalbinėti už 2 tūkst svarų sterlingų ištekėti už Pakistano piliečio, kitaip mergina neturės lėšų grįžti namo, esą neištekėjusi negalės legaliai dirbti, - rašė 15min.lt.

Mergina buvo prievarta parduota nepažįstamam vyrui, kuris ją parą laikė uždaręs rūsyje. Merginai pavyko susisiekti su „Caritas” organizacija, kuri pranešė policijos pareigūnams. Išvaduota mergina grąžinta į Lietuvą.

Nukentėjusioji nemoka nei rašyti, nei skaityti. Bylos duomenimis, ji yra labai pažeidžiama asmenybė. Mergina augo be tėvų, turi neišugdytus įgūdžius, nelankė mokyklos. Teigiama, jog ji buvo prievartauta šeimos nario. Pasak nukentėjusiosios atstovės, socialine prasme mergina – neišsivysčiusi asmenybė.

Kaltinamoji V.Pralgauskaitė buvo suimta, kai su dukra grįžo į Klaipėdą pasveikinti savo mamos Motinos dienos proga.

Kaltinamoji teigia, kad ji buvo sumaišyta su kažkuo kitu ir su byla neturi nieko bendra. Praleidusi tris mėnesius įkalinimo įstaigoje V.Pralgauskaitė Klaipėdos apygardos teismo sprendimu gavo kitą kardomają priemonę – apykoję. Šiuo metu kaltinamoji su dukra gyvena as motiną Tauragėje.

Bendrininkė E.S. vis dar slapstosi.

2017 10 03 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt