pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Lietuvė prašo pagalbos: jos vaikinas dingo per teroro ataką
tiesa.com

Socialiniuose tinkluose sukurta Londone dingusio Prancūzijos piliečio paieškos kampanija, dėl vyriškio pagalbos prašo ir jo mergina lietuvė.

Sekmadienį „Facebook“ buvo sukurta paskyra „Padėkite musm rasti Sabastian Belanger“, kurioje patalpinta dingusiojo nuotrauka ir parašyta, jog vyras dingo iš karto po teroro atakos, įvykdytos prie Londono tilto.

Prancūzo draugai paršo bet kokios informacijos apie dingusįjį.

Tą pačią dieną atskirą pranešimą socialiniame tinkle išplatino lietuvė, prisistatanti Gerda Bennet. Ji nurodė, kad dingęs vyras – jos vaikinas.

Moteris nurodė, kad jos draugas S. Belanger’is šeštadienį vakare buvo kaip tik toje vietoje, kurioje įvykdytas išpuolis, o nuo to laiko jis neatsiliepia į skambučius, neparodo jokio ženklo, kad jam viskas gerai.

„Mano širdis plyšta, niekam šiame pasaulyje nelinkėčiau tokio jausmo“, – dalijasi jausmais lietuvė.

G. Bennet pirmadienį ryte pranešimu „Facebook“ patvirtino, jog vis dar neturi jokių žinių apie savo vaikiną ir anksčiau nei planuota iš Maltos grįžtanti į Londoną.

Oficialūs šaltiniai Prancūzijoje patvirtino, kad atakos metu nukentėjo 7 šios šalies piliečiai, 4 iš jų – sunkiai. Vienas prancūzas laikomas dingusiu be žinios. Nė vieno iš jų tapatybė kol kas neskelbiama.

[7227]

Pirmoji teroro akto auka: mirė ant sužadėtinio rankų

2017 06 05 09:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt