sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Lietuvė: tenoriu, kad brolis nugultų Lietuvoje
tiesa.com

Su „Tiesa“ susisiekė Donata Davies, kuri pranešė, kad jos pažįstama Jurgita pateko į nepavydėtiną situaciją. Redakcijai susisiekus su nukentėjusiąja paaiškėjo, kad Škotijoje gyvenanti moteris neteko 21-erių metų brolio V.S. ir prašo visuomenės paramos.

Pašnekovės brolio kūnas buvo rastas lapkričio 25-ąją dieną netoli East India Dock prieplaukos esančiame Bow Creek. Lapkričio 30-ąją dieną buvo sulaikytas lietuvio žmogžudyste įtariamas 24-erių Saulius Urbanavičius.

Dar vienas 42-ejų metų įtariamasis buvo apklaustas, tačiau šiuo metu esti laisvėje be teisės palikti šalį iki sausio mėnesį įvyksiančio teismo. Policijos pareigūnai net artimiausiems žmonėms kolkas šykšti tragiško įvykio detalių. Įtariama, kad V.S. mirė nuo traumų – lietuvio kūnas buvo aptiktas su žaizdomis galvoje.

Žuvusysis į Jungtinę Karalystę atkeliavo šių metų vasario mėnesį. Pusmetį praleidęs Škotijoje pas seserį Jurgitą ir jos šeimą, V.S. prieš keletą mėnesių atvyko gyventi į Londoną, kur susipažino su S. Urbanavičiumi.

Jurgita prisipažino, kad istoriją apie žmogžudystę skaitė spaudoje, nežinodama, kad nužudytasis yra jos brolis, nes tapatybė tuo metu dar nebuvo atskleista. Ir tik vėliau, gruodžio 2-ąją dieną, per savo pačios gimtadienį, Jurgita sulaukė sukrečiančios žinios.

Pašnekovė kreipėsi į visuomenę pagalbos: Jurgitos vyras vienas išlaiko šeimą, kol ji augina mažamečius vaikus. Lietuvių šeima šiuo metu neturi reikiamų pinigų brolio kremavimui, o ir Lietuvoje esanti mama sunkiai vargsta kaime. Jurgita teigė tenorinti pargabenti brolio pelenus į Lietuvą mamai, kurie nugultų Šakių rajone.

Jeigu norite paremti nelaimės ištiktą šeimą, tai galite padaryti siųsdami aukas Jurgitos vyrui: Mindaugui Vaidotui, Bank of Scotland, sort code: 80-45-79, account number: 10085062 arba PayPal: elektroninis paštas (Jurgitos darbo): knitwearsforyou@gmail.com.

2015 12 05 13:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt