ketvirtadienis, spalio 22 d.
Lietuvės pagalbos šauksmas: mirusį vyra rado užrakintą tualete
tiesa.com

„Tiesą” pasiekė sugniuždytos lietuvės Lauros Liulytės pagalbos šauksmas. Ketverių metų dukrytę auginanti moteris prieš pat Valentino dieną sužinojo siaubingą žinią – jos sužadėtinis ir vaiko tėvas Denisas Aravins rastas negyvas lošimo namų tualete.

Iš Latvijos, Rygos kilusiam vyrui tebuvo 25-eri metai. Pora susipažino prieš šešerius metus tik atvykus į Jungtinę Karalystę ir su dukryte gyveno Doncaster mieste. Abu dirbo maisto gamykloje.

Ankstyvą rytą jauną vyrą „Williams Hill” lošimo namų tualete rado policija. Medikai konstatavo, kad D. Aravins mirė naktį iš 9 į 10 d. tolimesnių skrodimų išvadų moteris vis dar laukianti.

L. Liulytė sužadėtinio pasigedo dar iš vakaro. Moteris pasakojo visur jo ieškojusi, skambinusi draugams, į ligonines. Draugai taip pat prisidėjo prie paieškos, tačiau niekas nežinojo kur jis yra.

Ryte į bendrų namų duris pasibeldė policijos pareigūnai, kurie ir pranešė siaubingą žinią apie vyro mirtį.

„Visą naktį jis buvo užrakintas „Williams Hill” tualete. Nei vienas darbuotojas nesugebėjo prieš užsidarant patikrinti patalpų. Denisas tenai buvo nuo 17 val. iki kitos dienos ryto 8:30 val.”, - pasakojo gedinti moteris.

Lietuvė mano, kad lankantis tualete Denisui pasidarė bloga, tačiau darbuotojai to nepastebėjo iki kitos dienos ryto.

Kadangi D. Aravins yra kilęs iš Rygos, L. Liulytė norėtų vyro palaikus grąžinti į sužadėtinio gimtinę.

„Pervežimas kainuoja 2500 eurų. Šeima negali surinkti tokios didelės sumos per tokį trumpą laiką. Prašau, padėkite grąžinti Denisą į gimtinę ir jo šeimai Latvijoje. Jeigu galite, prašau padėkite. Kiekvienas euras ar svaras labai svarbus. Galite aukoti į šią anglišką sąskaitą: account number – 53027074, sort code - 202655. PayPal - aravins123@gmail.com”, - pagalbos prašo L. Liulytė.

2016 02 17 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt