trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Lietuvės siaubas Londone: apipylė benzinu ir padegė
tiesa.com

Po to, kai Londone gyvenanti lietuvė Dovilė Krivickaitė atsisakė mylėtis su savo draugu, jis ją apipylė benzinu ir padegė. Košmarą patyrusi jauna moteris apie savo išgyvenimus išdrįso papasakoti naujienų portalui dailymail.co.uk.

Incidento metu 2013-tais metais Forest Gate rajone rytų Londone, 25-erių lietuvė nudegė 24 proc. viso kūno. Taip jos buvęs draugas Mohammedas Kosaras atkeršijo už įžeidimą, kuomet moteris atsisakė su juo turėti lytinių santykių.

Pasakodama apie tragišką, visam gyvenimui moterį sužalojusį įvykį D. Krivickaitė sakė, kad ant kūno užsiliepsnojusios ugnies niekaip nepajėgė sustabdyti.

„Savo akimis mačiau, kaip nuo rankų lupasi oda. Prisimenu, kaip rėkiau ir tikėjausi, kad kuo greičiau mirsiu ir nebeteks kęsti to skausmo”, - siaubingas akimirkas prisiminį lietuvė.

D. Krivickaitė į Londoną atsikraustė dar 2012-iais. Netrukus po to čia susipažino su iš Somalio kilusiu M. Kosaru. Po maždaug metų pažinties vyras pradėjo jai reikšti romantinius jausmus.

[1965,1964,1967]

Tuo metu vaikiną turėjusi mergina vyrui paaiškino, kad jie gali būti tik draugais. Deja, M. Kosarui toks atsakymas buvo nepriimtinas. Nusivylęs vyras nusprendė atkeršyti D. Krivickaitei.

Po žiaurios atakos D. Krivickaitė šešias savaites praleido ligoninėse. Moteris pati negalėjo kvėpuoti, deguonis jai buvo tiekiames per vamzdelį. Lietuvė patyrė jos gyvenimą pakeitusius veido, kaklo, rankų ir kairės kūno pusės nudegimus.

[1963,1962]

M. Kosaras buvo nuteistas mažiausiai 16-kai metų kalėjimo.

„Už tai, ką jis man padarė, tikėjausi, kad jis bus nuteistas visam gyvenimui. Jis išeis iš kalėjimo, o aš su šiais baisiais nudegimais turėsiu gyventi visą likusį gyvenimą”, - sakė D. Krivickaitė.

[1968]

2015 11 29 09:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt