šeštadienis, liepos 4 d.
Lietuviai gatvės krepšinio turnyre Vengrijoje atstovaus Didžiajai Britanijai
tiesa.com
Organizatorių nuotr.
Akimirka iš finalo Londone

Šių metų birželio 25 dieną startavo jau šeštus metus iš eilės vykstantis „Ball Out 3x3“ gatvės krepšinio turnyras. Komanda pavadinimu „Punishers“ jam subūręs krepšininkas Edvardas Varpiotas sau ir bičiuliams iškėlė vieną aiškų tikslą – laimėti ir antrą kartą iš eilės vykti į finalines rungtynes Vengrijoje. Tikslą įgyvendinti pavyko.

E. Varpiotas, žaidžiantis Peterborough miesto krepšinio komandoje „Tauras“, kartu su kitais šiai komandai priklausančiais lietuviais – Arūnu Butkiu, Egidijumi Revucku ir Kęstučiu Palubinsku, įveikė kvalifikacinį turnyro etapą ir jau kitą pirmadienį vyks į „World Tour Master Debrecen Hungary“ turnyrą, kur su dar 16 kitų gatvės krepšinio komandų iš viso pasaulio bandys laimėti pirmą vietą ir 30 tūkst. dolerių siekiantį prizą.

[10935]

Laimėjusi etapą Manchester mieste, o Birmingham surengtose varžybose pasiekus pusfinalį, komanda „Punishers“ rugpjūčio 17 d. dėl kelialapio į Vengriją kovojo Londone.

[IN=https://www.instagram.com/p/B1XT-WZnTHi/]

Pirmosios varžybos buvo nesėkmingos. Po pratęsimo lietuviams pergalės iškovoti nepavyko, tačiau finale atsirevanšavus tiems patiems skriaudikams rezultatu 15:5, po neįtikėtino E. Ravucko pasirodymo, „Punishers“ lipo ant nugalėtojų pakylos.

Jau šį pirmadienį prasidės „World Tour Master Debrecen Hungary“ turnyras, truksiantis net keturias dienas – rugpjūčio 26-29 d.

Komandai „Punishers“ linkime didžiausios sėkmės!

[10936]

[10937]

[10938]

[10934]

2019 08 22 17:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt