šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Lietuvio mediko kūnas ligoninėje neaptiktas išgulėjo tris dienas
tiesa.com

Birminghamo miestą sukrėtė kraupi nelaimė. Vos prieš kelias dienas karjerą Anglijos ligoninėje pradėjusio jauno mediko iš Lietuvos kūnas rastas ligoninės patalpose išgulėjęs tris dienas. Vyksta koronerio tyrimas.

Eduardo Žigaro (25) kūnas, kuris Lietuvoje buvo akredituotas medikas, rastas pirmadienį, rugpjūčio 27 d. Karalienės Elžbietos ligoninėje.

Portalo birminghammail.co.uk duomenimis, jauno vyro kūnas tris dienas išgulėjo neaptiktas viename ligoninės sandėliukų.

Draugų teigimu, iš E. Žigaro jie nieko negirdėjo nuo penktadienio.

Lietuvis Birminghamo ligoninėje dirbo vos savaitę, kur jam buvo žadamos puikios karjeros galimybės.

L ikus kelioms valandoms iki tol, kol buvo rastas lietuvio mediko kūnas, jo draugė vienoje lietuvių grupių „Facebook" paskelbė E. Žigaro paiešką.

[10245] 

„Mano draugas Eduardas Žigaras yra dingęs be žinios. Paskutinį kartą su juo kalbėjomės penktadienį, rugpjūčio 24 d. Šeštadienį jis turėjo dirbti Birminghame. Jis gyvena Wolverhamptone ir į darbą keliauja traukiniu.", - buvo rašoma pagalbos šauksme socialiniuose tinkluose.

Kitų šaltinių teigimu, jaunas vyras pasirodė darbe penktadienį, tačiau po to dingo be žinios. Mediko kūnas rastas jo darbovietėje pirmadienį.

Lietuvio mirtis nelaikoma įtartina, tačiau vyksta tyrimas, kodėl taip ilgai nebuvo paskelbta E. Žigaro paieška vyro darbovietėje.

Pieš mirtį E. Žigaras ligoninėje dirbo tris pamainas.

Universitetinių Birminghamo ligoninių NHS fondos teigė susilaikysiantis nuo bet kokių komentarų, kol atliekamas koronerio tyrimas.

Delfi.lt duomenimis, žinia apie mirtį buvo pranešta E. Žigaro šeimai, jo tėvas formaliai nustatė mirusiojo tapatybę. Vaikino šeima gyveno Prancūzijoje.

Posėdis, kuriame bus vykdomas išsamus atvejo nagrinėjimas, įvyks gruodžio 6 d. Iki to laiko bus apklausti nelaimės liudininkai, taip pat E. Žigaro artimieji ir Karalienės Elžbietos ligoninės personalas.

2018 09 06 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt