ketvirtadienis, liepos 9 d.
Lietuvio mirtį Šiaurės Airijoje gaubia paslaptis
tiesa.com

Beveik mėnesį Šiaurės Airijoje trukusios jauno lietuvio paieškos baigėsi pagal liūdniausią scenarijų: jo kūnas rastas upelyje.

Portadowno mieste gyvenęs 31 metų Eimantas Gerdvilas pradingo vėlų vasario 12-osios vakarą. Sekmadienį per miestą tekančiame upelyje aptikus vyro palaikus dar nebuvo patvirtinta, jog tai dingęs lietuvis, tačiau antradienio vakare jo kūną atpažino vyro draugė.

„Portadown Times“ skelbia, kad sulaikyti iš viso penki asmenys, galimai susiję su E. Gerdvilo mirtimi. 17-metė mergina po apklausos paleista, 35-erių moteris paleista už užstatą, o trys vyrai, kurių amžius nuo 28 iki 30 metų lieka sulaikyti.

Policija susilaiko nuo platesnių komentarų, susijusių su vyro mirties tyrimu.

Velionis gyveno Mourneview Street – miesto dalyje, kurioje gausu imigrantų, iš kurių daugelis yra Rytų europiečiai. E. Gerdvilas čia įsikūrė prieš 4 metus.

Anot vietinių, šis kvartalas per pastarąjį dėl imigrantų neatpažįstamai pasikeitė. Ne pirmą kartą šios gatvės pavadinimas skamba neigiamame kontekste: anksčiau čia veikė viešnamis, kurį pavyko demaskuoti ir uždaryti tik po didžiulės policijos operacijos.

2016 03 08 12:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt