ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Lietuvis nuteistas 10 metų laisvės atėmimo bausme už narkotikų kontrabandą į JK
tiesa.com
policijos paviešinta nuotrauka

Thames Valley policijos tyrimo kulminacija - už 29 000 vertės narkotinių medžiagų kontrabandą į Jungtinę Karalystę lietuvis už grotų sės dešimčiai metų.

Trisdešimties metų amžiaus Vaidas Palubeskas, gyvenęs Oldbrook Boulevard, ketvirtadienį, lapkričio 14 dieną buvo nuteistas Aylesbury Karališkąjame Teisme.  

Palubeckas buvo nuteistas už narkotiko MDMA įvežimą į šalį, kokaino kontrabandą, kanapių auginimą, kokaino laikymą su intencija platinti, panašią situaciją su kanapių kilmės narkotiniais gaminiais ir taip toliau.  

2018 metų Spalio 17 dieną vienas į lietuvio namus Oldbrook Boulevard, Milton Keynes keliavęs siuntinys buvo patikrintas pasienio pareigūnų.  

Pakete buvo elektronikos gaminių, kuriuose buvo paslėpta MDMA, kurių vertė gatvėje siekė £24,820 bei kokaino už £4,900.  

Pareigūnai pradėjo nusikaltimo tyrimą ir atliko kratą V. Palubesko namuose. Vyro namie nebuvo, tačiau pareigūnai aptiko didelį kiekį kanapių, įrangos kanapių auginimui bei vartojimui parengtų gaminių.  

2019 metų liepos 6 dieną pareigūnai aptiko Tolcarne Avenue pastatytą Mercedes markės automobilį, sietą su lietuvio adresu, ir, to pasekoje, sulaikė V. Palubeską.  

Pareigūnams buvo leista įeiti į adresą ir lietuvis buvo sulaikytas, be to, buvo aptikta dar daugiau narkotikų bei pus ketvirto tūkstančio svarų grynaisiais.

2019 11 20 18:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt