šeštadienis, liepos 4 d.
Lietuvis skelbia karą sukčiaujančioms įdarbinimo agentūroms
tiesa.com

Darbo Londone pasiūlymu susidomėjęs, tačiau sukčių apgautas jaunas lietuvis kviečia vienytis panašaus likimo tautiečius, o surinkęs užtektinai pajėgų žada pasistengti, kad tokios agentūros išnyktų.

Tiesa.com jau rašė, kaip praėjusių metų lapkritį iš Vilniaus į Londoną atvykęs Augustinas Jankauskas Jungtinėje Karalystėje negavo nei žadėto darbo, nei apgyvendinimo, nors dar būdamas Lietuvoje sumokėjo tarpininkaujančiai agentūrai už tai, kad ši viskuo pasirūpintų.

Tąkart tiesiog gatvėje likęs 20-metis per socialinius tinklus kreipėsi pagalbos į tautiečius ir, jo nuostabai, labai greitai sulaukė paramos iš svetimo bėdai neabejingų Londono lietuvių.

ŠIĄ ISTORIJĄ SKAITYKITE ČIA

Tai jam svečioje šalyje padėjo atsistoti ant kojų, o šiandien vaikinas jau yra išsprendęs visus rūpesčius, tačiau nepamiršo nei sukčių skriaudos, nei gerų žmonių – apgavikus nori surasti, o pats – pagal galimybes padėti į panašias bėdas patekusiems žmonėms.

„Man gerai sekasi, turiu darbą, gyvenamą vietą. Dabar, susitvarkęs rūpesčius, noriu pradėti kovą prieš tas agentūras ir sukūriau grupę ir noriu, kad prie jos prisijungtų kuo daugiau žmonių, kurie nukentėjo.

GRUPĖS FACEBOOK PASKYRA

Ši grupė bus skirta ir nuo sukčių nukentėjusiems žmonėms, surinksiu komandą kuri padės, kai ištiks tokia bėda.

Visi kartu kovosime su tomis agentūromis kol nei vienos jų neliks“, – ryžtingai nusiteikęs kalbėjo A. Jankauskas.

[7311] 

Kol kas prie grupės iniciatoriaus prisijungė pusšimtis žmonių, tačiau realių veiksmų jie dar nespėjo atlikti.

„Tiesai“ pasiteiravus, ar dėl apgavystės jis kreipėsi į teisėsaugą, A. Jankauskas tikino tai padarysiąs vėliau – pirmiausiai norintis surinkti kuo didesnė bendraminčių komandą.

„Man taip patarė vienas teisininkas“, – aiškino jis.

Tuo tarpu Lietuvos policijos pozicija šiek tiek kitokia: visais be išimties atvejais nukentėjusieji raginami į policiją kreiptis kuo greičiau, nes tokiu atveju padidėja šansai užčiuopti nusikaltimo organizatorių gijas.

Vaikinas nuo galimai nusikalstamai pasielgusių asmenų nukentėjo praėjusių metų lapkritį. Į teismą dėl agentūros veiksmų A. Jankauskas žada kreiptis artimiausiu metu.

2017 06 14 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt