antradienis, rugpjūčio 4 d.
Lietuvis suknežinęs britui mokytojui galvą išgirdo teismo nuosprendį
tiesa.com

Lietuvis 18-metis Lukas Mikoliūnas gatvėje užpuolė savo buvusį mokytoją tokia jėga, kad britui buvo visiškai suknežinti galvos kaulai, o gydytojai perspėjo, kad vyras gali likti aklas.

40-metį Christianą Dawsoną operavęs chirurgas pasakojo, kad mokytojo galva buvo taip suniokota, kad priminė sausų pusryčių dribsnius. Vyrui buvo suknežinta nosis, akiduobės, o atstatyti žandikaulį reikėjo papildomų operacijų.

L. Mikoliūnas britą užpuolė jam einant namo po vakaro su draugais. Nors užpuolikas nesugebėjo paaiškinti atakos priežasties, C. Dawsonas teigia, kad užpultas buvo dėl to, kad buvo lietuvio mokytojas.

Iš pradžių jaunuolis kaltinimus teisme neigė. Nepaisant to, buvo nuspręsta jam skirti penkerius metus laisvės atėmimo bausmę, nes vaikinas buvo pripažintas, kaip pavojingas visuomenei.

Tiesa, jo bausmės atlikimo laikas prailgėjo ne vien dėl šio vienetinio užpuolimo.

Pas lietuvį namuose per kratą rasti padirbti latviški asmens tapatybės dokumentai, kuriuose sakoma, kad jis yra Norman Radkis, už tai jis gavo 16 savaičių, taip pat vaikinas buvo sučiuptas vagiantis, už tai jam skirta 18 mėnesių nelaisvės.

 [9526]

2018 03 27 05:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt