antradienis, rugpjūčio 11 d.
Lietuvius deportuos tik po ilgos bausmės
tiesa.com

Rytų Anglijoje įžūlų nusikaltimą įvykdžiusiems lietuviams paskirtos griežtos laisvės atėmimo bausmės, o vėliau jų lauks deportacija.

Nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis Erikas Idzelis (28 m.) ir Peterboroughe gyvenęs Faustas Mackevičius (21 m.) kalėjime turės praleisti po 9 metus už tai, kad sunkininačiomis aplinkybėmis pasikėsino apvogti vienos šeimos namą. Trečiasis nusikaltėlis, įvardijamas kaip Aidias Levan (26 m.), nuteistas kelėti 10 metų.

Tazeriu ir metaline grandine apsiginklavę bendrai šių metų gegužės 1-osios rytą Peterboroughe įsibrovė į gyvenamąjį namą, pripurškė į jį ašarinių dujų, tačiau išgirdę, jog šeimininkas skambina policijai, spruko neįvykdę savo blogų ketinimų dar pagrasinę, kad visus išžudys. Nuo dujų nukentėjo ne tik name buvę suaugusieji, bet ir keturi 3-12 metų vaikai.

Sprunkanti trijulė spėjo apsižodžiuoti ir pagrasinti praeiviams, vienam bandė šauti tazeriu.

Nusikaltėliai sulaikyti kitą dieną po įvykio. Skelbdamas bausmę Peterborougho karūnos teismas pažymėjo, jog buvo sukeltas pavojus vaikams, įsibrovėliai buvo ginkluoti: tai laikoma sunkinančiomis aplinkybėmis, todėl ir skirtos itin griežtos bausmės.

Jas atlikę du lietuviai bus deportuoti į Lietuvą. Paskelbus šį faktą vietos spaudoje, atsiliepimai buvo itin pikti: skaitytojai reikalavo, jog lietuviai turėtų būti deportuoti iš karto, o ne sėsėti kalėjime išlaikomi britų.

[5294]

Skaitytojo skundas: lietuviai darbdaviai Londone nesumokėjo algos

Iš kalėjimo pabėgęs nusikaltėlis sučiuptas rytų Londone

2016 11 11 14:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt