penktadienis, birželio 5 d.
Lietuvos futbolininkai pasaulio čempionato atrankoje patyrė dar vieną nesėkmę
tiesa.com

Šeštadienį nacionalinė Lietuvos vyrų futbolo rinktinė patyrė dar vieną pralaimėjimą atrankos į kitų metų pasaulio čempionatą varžybose.

F grupės rungtynėse lietuviai savo aikštėje rezultatu 1:2 (0:1) nusileido Slovakijos rinktinei. Vienintelį Lietuvos komandos įvartį pačioje susitikimo pabaigoje, jau per pridėtą laiką pelnė Arvydas Novikovas, o svečių gretose pasižymėjo Vladimir Weiss (32 min.) ir Marek Hamšek (58 min.).

Tai buvo jau antrasis lietuvių pralaimėjimas slovakams šiame atrankos cikle – praėjusių metų lapkritį išvykoje mūsiškiai pralaimėjo 0:4.

Šis lietuvių pralaimėjimas – jau trečiasis iš eilės. Anksčiau Lietuvos futbolininkai lygiosiomis užaidė su Slovėnijos ir Škotijos komandomis bei įveikė Maltos rinktinę, kartą nusileido anglams ir dukart – slovakams.

Po 6 rungtynių mūsiškai turi 5 taškus ir užima 5 vietą. Pirmauja anglai (14 tšk.), jiems įkandin seka slovakai (12 tšk.).

Lieka sužaisti dar ketverias varžybas. Kitas atrankos rungtynes lietuviai žais rugsėjo 1-ąją namuose su škotais.

Į pasaulio čempionatą tiesiogiai patenka pogrupių nugalėtojai, o antrą vietą užėmusios komandos varžosi papildomame atrankos turnyre.

2018 metų pasaulio futbolo čempionatas vyks Rusijoje.

Turnyrinė F grupės lentelė (rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmuštų/praleistų įvarčių santykis, taškai)

[7286]

2017 06 10 21:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt