penktadienis, rugsėjo 25 d.
Lincolnshire: pasibaisėjusi mama rado paauglę dukrą besimylinčią su keturiais narkomanais vyrais
tiesa.com
facebook nuotrauka

Scunthorpe, Lincolnshire jau seniai veikia landynė, vietinių žinoma kaip „siaubo namai” - čia narkomanai dalijasi narkotikais, veikia lyg ir neoficialus orgijų klubas.

Žmonės, gyvenantys netoliese šios siaubą keliančios landynės pasakojo, kad matė motiną, kuri ten įlindo ieškodama savo nepilnametės dukros, o išėjusi sėdėjo ant kelkraščio ir verkė.

Viena iš įvykio liudininkių dienraščiui The Grimsby Telegraph teigė: „moteris į mano namus pasibeldė apimta visiškos isterijos. Ji žinojo, kad dukra ten perka narkotikus, tad atsekė iš paskos jos ieškoti.

Jai patekus į landynę moteris pamatė savo dukrą lytiškai santykiaujant su keturiais vyrais, penktasis laikė užrėmęs duris, kad motina nepatektų į vidų.

Ji pasibeldė į mano namų duris ir papasakojo kas vyksta, jos veidas buvo perbalęs kaip drobė, širdį žeidžiantis vaizdas.”

Lindsey gatvėje įrengta landynė šiuo metu, dideliam gyventojų džiaugsmui, užkalta ir uždaryta reidą atlikusių policijos pareigūnų.

Gyventojai pasakoja, kad skylė buvo tikras magnetas prostitutėms ir narkomanams, visai nesigėdydami jie sėdėjo ant tvorų ar gulėjo gatvėje su adatomis rankose.

Scunthorpe tai jau penkta tokia landynė, kurią turėjo uždaryti policijos pajėgos.

2019 07 14 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt