penktadienis, gegužės 29 d.
Londonas: galiniame namo kieme sudegė moteris, policija pradėjo tyrimą
tiesa.com
google maps

Policija tiria rytų Londone, Chadwell Heath įvykusią tragediją: galiniame namo kieme sudegė moteris.

Gaisrininkų brigada bei policijos pareigūnai į įvykio vietą Lee Avenue, Chadwell Heath, netoli Romfordo atvyko artėjant ketvirtadienio vidurnakčiui. Jiems buvo pranešta apie liepsnų apsuptą moterį.

Atvykę pareigūnai rado degančią moterį, tačiau jai padėti niekuo nebegalėjo, tad įvykio vietoje buvo paskelbtas jos mirties laikas.

Skotlandjardo atstovas spaudai komentavo įvykį: „moteris, kuriai yra apie 30 metų buvo paskelbta mirusia įvykio vietoje. Pareigūnai ieško mirusiosios artimųjų. Mirtis šiuo metu yra laikoma nepaaiškinta, vykdomas tyrimas, parodysiantis kaip kilo šis įvykis.”

Pirmiausia į įvykio vietą atvyko Londono ugniagesių gelbėtojų brigada, Londono ugniagesių gelbėtojų tarnybos atstovas penktadienį spaudai pranešė: „du gaisrinės automobiliai bei 10 ugniagesių buvo iškviesti į įvykio vietą Lee Avenue, Chadwell Heath, jiems buvo pranešta apie liepsnojantį asmenį stovintį galiniame namo kieme.

Su liūdesiu pranešame, kad moteris mirė įvykio vietoje. Brigada buvo iškviesta 23:52 ketvirtadienį, ugniagesių komandos iš Dagenham stoties dirbo iki 00:28. Metropoliteno policija bei ugniagesių gelbėtojų tyrėjai gilinasi į įvykio priežastis."

2019 07 20 13:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt