antradienis, liepos 7 d.
Londonas nepasiruošęs didelei terorizmo atakai
tiesa.com

Pasak kandidato į Londono merus Sadiqo Khano, Londonas nėra pasiruošęs dideliam teroristiniam išpuoliui. Politikas išreiškė susirūpinimą Jungtinės Karalystės sostinės saugumu.

„Aš noriu užtikrinti, kad esame pasiruošę pačiam blogiausiam variantui. Įsivaizduokite, jei staiga nebeveiktų 10 Londono ugniagesių tarnybų, Londone būtų prarasta 30 gaisrininkų ekipažų. Tuo tarpu apie pusė visų Londono gaisrininkų gyvena už Londono. Nesu tikras, ar nelaimės atveju tikrai operatyviai sulauktume reikiamos pagalbos, todėl tapęs Londono meru primiausia dėmesį skirčiau tam”, - abejonėmis su Independent.co.uk dalinosi S. Khanas.

Tuo tarpu kitas kandidatas į londono metus - Zacas Goldsmithas, taip pat išreiškė abejones dėl miesto saugumo ir teigė, kad jei taps sostinės meru, pirmiausia pasirūpins, kad viešajame transporte patruliuotų papildomi 5 tūkst. pareigūnų.

Londono Metropolitano policijos puslapyje teigiama, kad teroristinės ataka mieste yra reali ir rimta, o ekstremistai gali smogti bet kurią akimirką. Londono gyventojai prašomi išlikti budrūs, o kilus bet kokių įtarimų nedelsiant susisiekti tel. nr. 0800 789 321.

2016 04 19 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt