trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Londonas: per pastarąsias 9 dienas - dar penkios žmogžudystės peiliu (vaizdai gali šokiruoti)
tiesa.com
facebook nuotrauka, stop kadras iš liudininkų fiksuoto vaizdo įrašo

DĖMESIO: N-18: vaizdai gali šokiruoti. Rytų Londone įvykus užpuolimui peiliu detektyvai pradėjo žmogžudystės tyrimą. Dar vienai smorto bangos Londone aukai - apie dvidešimt metų, kūnas - dar neatpažintas, suimtųjų nėra.

Jaunuolis, peiliu užpultas vėlyvų antradienio vakarą, mirė įvykio vietoje, netoli Ilford stoties. Jis tapo penktąja peiliais ginkluotų nusikaltėlių auka per pastarąsias 9 dienas.

Netoliese esančios telefonų taisyklos darbuotojas, 21-erių metų amžiaus Zamirullah Stanikzai pasakojo, kad matė du vyrus mojuojant peiliais. „Išėjau laukan ir pamačiau stotyje pirmyn ir atgal bėgiojančius žmones” - pasakojo jis.

Antradienio popietę peiliu sunkiai sužalotas buvo ir dar vienas 25-erių metų amžiaus jaunuolis. Policija į Green Street Enfielde, šiaurės Londone iškviesta buvo 12:40 vietos laiku, vaikinas nugabentas į ligoninę, suimti trys įtariamieji.

13:50 vietos laiku Enfielde policija buvo iškviesta ir į Parsonage Road, kur Konflikto metu apie 30-ties metų amžiaus vyras buvo padurtas į koją. Suimtas įtariamasis kaltinamas sunkiu sveikatos sutrikdymu.

Dar už kelių valandų South Ruislip metro stotyje vakarų Londone peiliu buvo sužalotas paauglys, pavojus jo sveikatai negręsia.

Dar vienas paauglys padurtas Romforde.

Likę keturi nužudymai: Vasario 18-tą dieną prie prabangaus viešbučio Euston Streete, Camdene, centriniame Londone peiliu nužudytas Bright Akinleye, 22-jų metų amžiaus, Vasario 21-mą dieną 23-jų metų amžiaus Glendon Spence nudurtas Brixtone, pietų Londone, vasario 25-tą dieną 19-kos metų amžiaus vyras peiliu nužudytas Wood Green, šiaurės Londone ir Vasario 25-tą dieną dar vienas vyras nudurtas Tower Hamlets, rytų Londone.

2019 02 27 10:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt