pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Londone – dar penkios žmogžudystės peiliu
tiesa.com

Šią savaitę, kaip įtariama nuo dūrio peiliu, Londone mirė jau penktas žmogus. Šį kartą gyvybės neteko 16-metis paauglys. Jo kūną policijos pareigūnai rado pietinėje Londono dalyje, Tulse Hill.

Į įvykio vietą po iškvietimo dėl šūvių atvykę paramedikai dar bandė išgelbėti vaikinui gyvybę, tačiau nesėkmingai. Portalas Theguardian.com praneša, kad pareigūnai dėl šio įvykio pradėjo tyrimą ir patvirtino, kad 16-metis mirė ne nuo šautinių, o durtinių žaizdų.

Įskaitant šią, vien šiemet Londone įvykdyta 117 žmogžudysčių. Praeitą savaitę peiliu subadytas 38-erių Rocky Djelalas. Jo gyvybė užgeso dienos metu pietrytinėje Londono dalyje esančiame Southwark parke. Kitą dieną toje pačioje Londono dalyje, Bellinghame padurtas 15-metis Jay‘us Hughesas, o penktadienį, visai šalia metro stotelės pietų Londone mirtinai sužalotas 17-metis Malcolmas Mide-Madariola.

Apie įvykį Tulse Hille pranešė aukos kaimynė. Ji manė girdinti ginklo šūvius. Išbėgusi į lauką prie įvažiavimo į kiemą ji rado sukniubusį paauglį. Ji taip pat matė tolyn nuvažiuojantį juodos spalvos automobilį. Kaimynės manymu, tai buvo „Audi“ markės transporto priemonė.

2018 11 07 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt