šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Londone, Furzedown padurtas vyras ligoninėje kovoja dėl gyvybės
tiesa.com
facebook nuotrauka

Policija skubėjo į Furzdown Wandsworthe, pietvakarių Londone, kur brutaliai peiliu buvo sužalotas vyras.

Londono Metropoliteno policijos pareigūnai pirmadienio naktį buvo iškviesti į Fayland aveniu, kur atvykę rado jauną vyrą, kenčiantį dėl daugybinių durtinių žaizdų.

Aukai apie 24 metai, įvykio vietoje juo rūpinosi paramedikai, šiuo metu medikai ligoninėje kovoja dėl jo gyvybės. Vyro būklė išlieka kritinė.

Aukos vardas nėra žinomas. Sulaikytųjų taip pat nėra.

Policijos pajėgų oficialiame pranešime sakoma: „policijos pareigūnai pranešimą apie įvykį Fayland Avenue, SW16, gavo pirmadienį, apie 23:30 vietos laiku, rugpjūčio 5 dieną.

Pareigūnai bei Londono greitosios medicinos pagalbos darbuotojai atvykę į įvykio vietą rado 24 metų amžiaus vyrą kenčiantį nuo daugybinių durtinių sužalojimų.

Jis buvo išvežtas į vakarų Londone esančią ligoninę, kur jo būklė išlieka kritinė. Vyro šeimai buvo pranešta apie įvykį. Kol kas niekas nebuvo suimtas.

Visi įvykio liudininkai bei asmenys, galintys suteikti vertingos informacijos apie įvykį prašomi susisiekti su policijos pareigūnais.

Tai galima padaryti paskambinus trumpuoju numeriu 101 arba socialiniame tinkle Twitter @MetCC. Įvykio kodas 8664/05Aug.

Tą galima padaryti ir anonimiškai, paskambinus labdaros įstaigai Crimestoppers numeriu 0800 555 111 arba pasinaudojus elektronine nuoroda crimestoppers-uk.org."

2019 08 07 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt