antradienis, birželio 15 d.
Londone lietuvis partrenkė vežimėlyje buvusį kūdikį
tiesa.com
Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Londone 37-erių lietuvio Manto Kaupo vairuojamas BMW automobilis nepraleido per perėją ėjusios šeimos ir partrenkė vežimėlyje sėdėjusį kūdikį. Negana to, pabėgo iš įvykio vietos. Visgi praėjus kone dviems metams po tragiško įvykio M. Kaupui teko atsakyti už savo veiksmus.

Tiesa, iš pradžių lietuvis neigė savo kaltę, tačiau galiausiai prisipažino, – dar vasarį jam paskirta 18 mėnesių įkalinimo bausmė ir uždrausta vairuoti 33 mėnesius.

Bausmė per švelni

Laimei, vaikutis išgyveno, tačiau tėvus medikai buvo įspėti, kad jų sūnui Nawazui Hossai, kuriam šiuo metu treji, patirtos galvos traumos pasekmės gali išlikti visam likusiam gyvenimui. Todėl nenuostabu, kad bausmė, jų manymu, yra gerokai per švelni.

Thesun.co.uk rašoma, kad 33-ejų Yeasmina kartu su sutuoktiniu Mamunu tą lemtingą dieną bandė pereiti per gatvę. Tačiau kertant perėją sulaukė netikėto smūgio – dideliu greičiu atlėkė baltas automobilis, kuris nubloškė vežimėlyje sėdintį kūdikį.

Vairuotojas padidinęs greitį paspruko iš įvykio vietos.

Ligoninėje atlikus kompiuterinę tomografiją paaiškėjo, kad kūdikis patyrė rimtą galvos traumą, jam diagnozuotas kraujo išsiliejimas į smegenis. Net ir praėjus trims dienoms po nelaimės vaikas nuolat verkė ir dejavo, nors ir buvo leidžiami vaistai. Sunku pasakyti, kokios bus pasekmės. Gali būti, kad vaikas vystysis normaliai, bet gali atsitikti ir priešingai.

Buvo nufilmuotas

Praeiviai nufilmavo, kaip BMW vairuotojas partrenkęs vaiką vežimėlyje sprunka iš įvykio vietos, degant raudonam šviesoforo signalui. Baltas BMW buvo rastas netoli nelaimės vietos, o jos savininkas identifikuotas kaip M. Kaupas. 2019-ųjų sausį byla buvo perduota teismui (Snaresbrook Crown Court). Lietuvis išgirdo įtarimus padarius sunkius sužalojimus dėl pavojingo vairavimo.

Sužaloto vaiko tėvai nepatenkinti teismo nuosprendžiu: „Vairuotojas važiavo per dideliu greičiu, sukėlė avariją ir nė nesustojo, – pasakojo moteris dienraščio žurnalistams. – Tą vakarą mūsų atžala galėjo mirti... Tik iš Dievo malonės Nawazas liko gyvas ir netapo neįgaliu. Jis išaugo į linksmą mažą vaikutį, kuris mėgsta žaisti traukinukais, žaisliniais automobiliais. Protingas ne pagal savo amžių – jau gali suskaičiuoti iki 20, išvardinti abėcėlės raides.“

2019 08 01 05:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt