ketvirtadienis, balandžio 9 d.
Londone mirtinai peiliu sužalotas 29-erių metų vyras
tiesa.com
facebook nuotrauka

Šeštadienio paryčiais 29-erių metų vyras mirė įvykio vietoje, Gowan Avenue ir Munster Road sankirtoje, Fulhame, pietvakarių Londone.

Kaimynai pasakoja, kad apie pusvalandį po vidurnakčio vietos laiku išgirdo besivystant konfliktą. Policija į įvykio vietą buvo iškviesta Londono greitosios pagalbos medikų, jų teigimu iškvietimas buvo gautas 00:27 vietos laiku.

Kol atvyko medikai bei policijos pareigūnai vyrą globojo konflikto liudininkai. Atvykus greitosios medicinos pagalbos ekipažui vyras buvo gaivinamas, tačiau nepaisant paramedikų pastangų 00:56 buvo paskelbtas mirties laikas.  

Kol kas sulaikytųjų nėra, informacijos apie konfliktą suteikti galintys žmonės prašomi skambinti trumpuoju numeriu 101, įvykio kodas: 179/16 March.  

Aukos draugas pasakojo, kad jis buvęs geras žmogus. Jis teigė: „kai tau 29-eri metai tokiomis nesąmonėmis kaip lakstymu su peiliais neužsiimi”.  

Policija informavo vyro šeimą.  

Šis įvykis sukrėtė Britanijos piliečius primindamas, kaip toje pačioje gatvėje buvo tragiškai nužudyta televizijos pranešėja J. Dando.  

37-erių metų amžiaus J. Dando ant Gowan Avenue buvusių savo namų slenksčio į galvą pašauta 1999 metų balandžio 26-tą dieną.

2019 03 16 11:40
Spausdinti