sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Londone - nauji įstatymai
tiesa.com

Miesto valdžia nusprendė, kad Jungtinės Karalystės (JK) sostinei reikia naujo dokumento – civilinio kodekso, nustatančio miestiečių elgesio taisykles. Toks poreikis atsirado po tyrimo, kuris rodo, kad Londone padaugėjo nelaimingų, piktų ir agresyvių žmonių.

Šiuo naujuoju civiliniu kodeksu tikimąsi pataisyti šiuo metu esančią prastą londoniečių reputaciją, kad čia žmonės jaustųsi laimingesni ir didžiuotųsi, jog gyvena sostinėje.

Londono meras sako, kad naujas dokumentas daugiausiai bus skiriamas pėstiesiems, dviratininkams ir kitiems vairuotojams. Esą pirmiausia reikia pradėti nuo šių interesų grupių kultūros gerinimo.

Norint, kad įvyktų pokyčiai reikia, kad interesų grupės nebebūtų tokios grubios: sunkvežimiai neužtvertų kelio kitoms mašinoms, dviratininkai nekeiktų pėsčiųjų, jaunimas užleistų vietas vyresniesiems ir kita.

Šios mero transporto strategijos tikslas – palengvinti londoniečių gyvenimą supaprastinant keliones, kad jos nesukeltų papildomo streso, žmonės jaustųsi labiau atsipalaidavę, laimingesni ir saugesni naudojantis Londono transportu.

2017 10 10 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt