trečiadienis, spalio 28 d.
Londone – nesibaigianti policijos apsiaustis: „kiek reikės, tiek lauksime“
tiesa.com

Šiaurės Vakarų Londone esantį namą dar penktadienį apsupo itin didelės policijos pajėgos, pranešta, kad jame užsibarikadavo žmogus, turintis pavojų keliančių daiktų. Kada visa tai baigsis, neaišku.

Pranešimas apie įtartinus įvykius Northolte gautas ankstyvą šeštadienio rytą, netrukus prie namo, esančio Wood End Lane, susirinko keliolika policijos automobilių, tarp jų – ir teisėsaugos sunkvežimiai su specialiojo būrio ginkluotais pareigūnais. Atvyko ir policijos derybininkai.

Iš aplinkinių namų evakuota 80 žmonių, civiliams draudžiama būti 200 metrų spinduliu nuo apsupto namo.

Pajėgos nebando įsiveržti vidun, tačiau baiminasi dėl viduje esančio žmogaus gyvybės. Pareigūnų teigimu, name yra pavojingų medžiagų.

Viduje yra tik vienas asmuo, jo veiksmai nesusiję su terorizmu. Vyras yra apsistatęs benzino ir kitų itin degių medžiagų talpyklomis, tad pareigūnai į vidų nesiveržia dėl galimų itin skaudžių pasekmių. Į namo vidų įeiti nebuvo bandoma, nes ten esančio žmogaus elgesys yra „neprognozuojamas“.

Daugiau informacijos neatskleidžiama.

Kaimynai BBC reporterei Ayshea Buksh tikino nepažinoję apsupto namo gyventojo, bet žinojo, kad jis laiko agresyvius ir pavojingus šunis, rotveilerius.

„Operacija tęsis tiek, kiek reikės, laikomės taktikos, jog nė vienas žmogus nenukentėtų“, – sakė policijos komendantas Paulas Martinas.

Londono oro uoste – sumaištis dėl pasklidusių dujų

Po smūgio į tiltą dviaukštis autobusas liko be stogo

2016 10 23 17:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt