trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Londone nužudyto vaikino motinos maldos liko neišgirstos
tiesa.com

Kruvini nusikaltimai Jungtinės Karalystės sostinėje nesibaigia – trečiadienį vakare Londone peiliais sužaloti trys vyrai, vienas iš jų neišgyveno.

Policijai apie šį nusikaltimą pietinėje sostinės dalyje, Camberwello kvartale, Warham gatvėje, pranešta šiek tiek po 19 valandos. Teigiama, kad viešoje vietoje pastebėti 3 vyrai su durtinėmis žaizdomis.

Gelbėti jų medikai išskubėjo sraigtasparniu. Deja, vienas sužeistasis neišgyveno, kiti du nugabenti į ligoninę, ketvirtadienį ryte žinių apie išgyvenusiųjų vyrų būklę dar nesulaukta.

Velionio artimieji informuoti apie jo žūtį.

Dėl nusikaltimo sulaikyti du vyrai, jie įtariami žmogžudyste bei sunkiu kūno sužalojimu.

Tai jau antras mirtimi pasibaigęs nusikaltimas Warham gatvėje per pastaruosius 3 mėnesius. Gegužę čia nušautas 17-metis Rhyhiemas Ainsworthas Bartonas. Po šios nelaimės nužudytojo motina maldavo visus imtis priemonių, kad žiaurių nusikaltimų protrūkis pagaliau būtų sustabdytas.

„Tebūnie mano sūnus paskutinė auka ir pavyzdys visiems. Tiesiog sustabdykite tai. Darykite, kas privalo būti padaryta.

Nesvarbu rasė, tautybė, kultūra, niekas. Svarbu žmonių rasė.

Tik žmonių rasė. Vaikai, prašau – tebūnie mano sūnus paskutinė auka“, – tąkart į visuomenę jausmingai kreipėsi nužudytojo motina Pretana Morgan, kurios žodžiams, deja, išsipildyti nebuvo lemta.

2018 08 02 08:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt