pirmadienis, liepos 6 d.
Londone padurta mama, gatve ėjusi su trejų metukų sūneliu 
tiesa.com
facebook nuotrauka

Islingtone, šiaurės Londone 36-erių metų amžiaus mama Christel Stanfield-Bruce vaikščiojosi su vos trejų metukų amžiaus sūneliu, kai prie jų priėjo paauglys. 

Paauglys, priėjęs prie mamos ir jos mažamečio sūnelio, visų pirma paprašė jam parodyti, kaip nueiti prie Emirates stadiono.   

Christel atsisukus, kad paaiškinti, kur rasti stadioną, šis pareikalavo jos mobiliojo telefono. Jai atsisakius atiduoti prietaisą, paauglys smogė peiliu jai į šlaunį.   

Interviu, duotame žinių portalui Sky News C. Stanfield-Bruce teigė, kad jai įvykis į apiplėšimą panašus nebuvo.  

„Nežinau kodėl, tik žinau, kad nesijaučiau, tarsi tai būtų apiplėšimas. Savotiškas įšventinimas į gaują - tokia mintis man kilo” - komentavo nukentėjusioji.   

„Nenujaučiau, kad kažkas seka iš paskos” - pasakojo moteris - „bet tada iš už nugaros priėjo vaikinas ir paklausė, kur rasti Emirates stadioną. Apsisukau, kad parodyčiau, į kurią pusę eiti, o tada jis man sako: „atiduok telefoną”.   

Aš pasakiau: „ne”. Jis smogė peiliu man į kairę šlaunį ir nubėgo. Nuoširdžiai, nežinojau, koks sunkus tas sužalojimas įvykio metu. Jaučiau, tarsi tai būtų buvęs iešmas. Jaučiau, tarsi mane pervėręs daiktas buvo plonas”.  

Užpuolikas šiuo metu sulaikytas nėra. Žmonės raginami būti atsargiais, jei užpuolikas jūsų reikalauja mobiliojo telefono ar kitų vertybių - geriau jas atiduokite ir įsidėmėkite asmens bruožus.  

2019 06 12 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt