sekmadienis, liepos 12 d.
Londone pagaliau pradės važinėti naktinis metro
tiesa.com

Ilgai lauktas Londono naktinis metro pradės veikti Rugpjūčio 19 dieną. Pirmosios naktimis dirbti pradės Victorijos ir Centrinė linijos. Nuo rudens naktimis bus galima važinėti ir Picadilly, Jubilee, ir Northern linijomis.

Visą parą savaitgaliais veikiantį metro pradėti buvo planuojama praėjusių metų rugsėjį, bet dėl darbuotojų streiko sumanymas buvo atidėtas, - skelbė metro.co.uk

Kad naktinis metro reikalingas, rodo skaičiai: nuo 2000 metų kelionės naktiniais Londono autobusais išaugo 173 proc. O vėlai savaitgaliais (po 22val) metro naudojasi daugiau nei pusė milijono žmonių. Todėl nuo rugpjūčio mėnesio darbą pradedantis naktinis metro sutrumpins keliones namo, skatins naujų darbo vietų atsiradimą ir padės įtvirtinti Londono, kaip niekada nemiegančio meisto, įvaizdį.

Naudojantis naktimis veiksiančiomis metro linijomis bus galima keliauti Londono centre ir pasiekti tolimesnius sostinės rajonus. Planuojama, jog netolimoje ateityje naktimis ims važinėti ir Metropolitan, Circle, District bei Hammersmith&City linijos.

2016 05 23 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt