ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Londone pasipiktinę dviratininkai išėjo į gatves
tiesa.com

Šį ryta Londone vyko pasipiktinusių dviratininkų protestas. Po to, kai vakar buvo užmušta jauna mergina, daugybė dviratininkų susirinko į nelaimės vietą Bank rajone piketuoti dėl nepriimtinų saugumo gatvėse sąlygų.

Kaip praneša naujienų portalas standard.co.uk, žmonės sustabdė eismą ir užtvindė pavojingą sankryžą prie Anglijos Banko (angl. Bank of England). Nulipę nuo dviračių piketuotojai tylos minute pagerbė žuvusiąją.

„Žmonėms nusibodo kelią dalintis su milžiniškais, nieko nepaisančiais ir gyvybei pavojingais sunkvežimiais. Šiandien daugybė dviratininkų išėjo į gatves dėl to, kad mūsų kantrybės taurė yra perpildyta”, - piktinosi viena iš taikaus piketo dalyvių.

Londono savivaldybė teigia į saugesnius dviratininkams kelius kasmet investuojanti milijardus svarų sterlingų. Susirinkę dviratininkai piktinosi, kad kolkas nesimato jokių rezultatų, o padėtis kasdien blogėja.

[521,524]

Nelaimė Londone: sunkvežimis pratrenkė dviratininkę

„Tiesa” jau skelbė apie po susidūrimo su sunkvežimiu Londone žuvusią ką tik ištekėjusią 26-erių Oxfordo universiteto studentę. Tai jau aštuntoji auka šiais metais, kurią nelaimė ištiko būtent šioje sankryžoje.

Video užfiksuota, kaip piketuojantys dviratininkai tylos minute pagerbia žuvusią Ying Tao.

 

2015 06 24 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt