antradienis, liepos 14 d.
Londone peiliu mirtinai subadytas užsienietis
tiesa.com

Praėjęs savaitgalis Londone ir vėl pasižymėjo smurtinių nusikaltimų gausa, kurių metu žmonės žaloti peiliais, o dūriai jaunam užsieniečiui buvo lemtingi – jis mirė.

Šeštadienį vakare pranešta apie sunkiai sužalotą žmogų šiaurinėje Londono dalyje, Haringey savivaldybėje. Į įvykio vietą Green Lanes gatvėje atskubėję medikai rado sukniubusį vyrą, kuris netrukus mirė.

Jauno vyro kūne buvo ne viena durtinė žaizda.

Netrukus paaiškėjo, kad velionis – tai 35 metų Albanijos pilietis Edmund Jonuzi, gyvenęs toje pačioje Londono dalyje. Apie jo mirtį pranešta artimiesiems, pradėtas tyrimas dėl žmogžudystės.

Tai buvo jau 74 nužudymas Londone šiais metais.

Savaitgalį užfiksuota ir daugiau nusikaltimų, kurių metu panaudotas peilis. Sekmadienį apie 20.10 val. Harrow savivaldybėje sunkiai sužalotas 17-metis: vaikinui ne kartą smogta peiliu, jis gydomas ligoninėje ir pirmadienį ryte dar buvo kritinės būklės.

Brxton’e, Norholt’e ir Lambeth’e peiliais sužaloti dar trys jauni, maždaug apie 20 metų vyrai, jų gyvybei pavojus negresia.

Dėl tokių nusikaltimų Londono meras Sadiq’as Khan’as pirmadienį rengia neeilinį susitikimą su vidaus reikalų ministru Savid’u Javid’u: bus ieškoma galimybių prislopinti smurto bangą.

2018 06 11 08:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt