antradienis, rugsėjo 22 d.
Londone po šešių asmenų atakos užgeso lietuvio gyvybė
tiesa.com

Sausio 12-tą dieną Londone užgeso 28-erių Edgaro Kondroto gyvybė. Lietuvis sužalotu pilvu buvo rastas Forest Gate rajone esančiuose namuose, savo lovoje, dieną po įvykusios žiaurios atakos vienoje pagrindinių gatvių – Leyton High Road.

Kaip pranešė naujienų portalas standard.co.uk, jaunas vyras į Londoną atvyko prieš aštuonerius metus ir visai neseniai planavo vesti savo ilgametę draugę.

Inspektoriai šiuo metu tiria E. Kondroto mirties aplinkybes, tačiau manoma, kad lietuvio gyvybė užgeso dėl sužeidimų, kuriuos jis patyrė, kai sausio 11 d. vakare gatvėje buvo sumuštas šešių vyrų. Sulaikyti du įtariamieji, jie apklausiami rytų Londono policijos nuovadoje.

Policija prašo pagalbos: po muštynių Leyton High Road – mirtis

Policijos duomenimis, incidentas įvyko pirmadienį, 23:30 val., kai E.Kondrotas keliavo į namus viešuoju transportu. Inspektoriaus manymu, po atakos gatvėje lietuvis parėjo namo, o kitą dieną lovoje buvo aptiktas jo kūnas.

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – liudininkai raginami nedelsiant susisiekti numeriu: 020 83453985 arba anonimiškai nemokamu telefonu: 0800 555 111.

2016 01 15 11:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt