trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Londone prasideda naujas krepšinio sezonas
tiesa.com

Pasibaigus Europos vyrų krepšinio čempionatui krepšinis nesibaigia. Rugsėjo 23 d. (penktadienį) prasideda naujasis Britanijos lietuvių krepšinio lygos BLKL sezonas. Gerai pailsėję ir išsiilgę oranžinio kamuolio krepšininkai pradės naująjį jau 5 sezoną Londone.

Vienuolika komandų stos į kovą ir grumsis dėl stipriausios titulo, o šiais metais jos kaip niekad sustiprėjo ir pasistiebė aukštyn. Tarpsezonyje komandose įvyko daug pasikeitimų, žaidėjai keitė ekipas, o keletas jų pakeitė ir pavadinimus. Sirgaliams teks pratintis skanduoti ne “Klevas”, o “Baltic Staff”, ne „Londono baldai”, o Londono „Žalgiris”, ne “Tiesa”, o “Lietuvos rytas” ir ne “InfoZona”, o “Klevas”.

BLKL Taip pat žais “Kyborgai” – komanda kuri anksčiau žaidė A. Sabonio taurėje. Beje, šiame sezone jau spalio mėn. laukia pirmosios kovos dėl Ambasadoriaus taurės. O sezono antroje pusėje ekipos rungsis ir dėl A. Sabonio taurės.

Krepšinio varžybos bus žaidžiamos penktadienio vakarais ir sekmadieniais. „Belieka visiems palinkėti neužsisėdėti namuose ir ateiti pažiūrėti puikaus žaidimo“, - kviečia organizatoriai.

2011 09 21 16:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt