pirmadienis, sausio 18 d.
Londone siaučia rūgštimi žmones pilstantis vagis
tiesa.com

Šią savaitę Londono miegamuosiuose rajonuose pasipylė siaubingų nusikaltimų banga.

Pirmadienio rytą į ramiai pusryčiavusio našlio namus Ilford rajone įsiveržė 30 cm ilgio atsuktuvu grasinęs vagis, kuris senolį paėmė įkaitu ir pavogė £175.

Kaip vėliau Standard.co.uk pasakojo pats 89-erių vyras, nusikaltėlis atrodė nestabilus – iš pradžių ramus, tačiau vis prarasdavo kontrolę.

Iš senolio namų su pinigais pabėgusį vagį bandė sustabdyti neįgaliųjų autobusiuką pro šalį vairavęs vyras, tačiau jam į akis nusikaltėlis pylė, kaip spėjama, baliklio.

Tuomet įtariamasis pribėgo prie automobilio, kuriame sėdėjo motina su dukra. Motinai vyras taip pat į veidą šliūkštelėjo rūgšties, tačiau ši sugebėjo iš sėdynės išlaisvinti savo dukrą. Nusikaltėlis pasišalino su pavogtu moters automobiliu.

Antradienį labai panašiomis aplinkybėmis apvogta 30-metė moteris Green Lane gatvėje. Į jos butą jėga įsiveržęs vyras taip pat grasino atsuktuvu bei rankoje turėjo baltą butelį su nenustatytu skysčiu.

Praėjus vos 40 min. po šio incidento, Westwood Road gatvėje savo miegamajame atsibudusi senyva moteris aptiko vagį. Nusikaltėlis jai trenkė į veidą ir rūgštimi apipylė kūną. 70-metė moteris gydoma ligoninėje.

Londono policija paskelbė, kad po nusikaltimų bangos ieškomas pavojingas nusikalėlis.

Įtariamasis apibūdinamas kaip liekno sudėjimo, nuo 30 iki 45 metų, 1,75 cm ūgio, baltasis, rudų plaukų. Nusikaltimų metu vyras vilkejo tamsios spalvos švarką, mėlynus džinsus, rudus odinius batus.

Turint bet kokios informacijos policija prašo nedelsiant susisiekti telefonu 020 8345 2721 arba anonimiškai 0800 555 111.

2016 12 16 09:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt