ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Londone stebint pasibaisėjusiems metro keleiviams mirtinai užbadytas vyras
tiesa.com
facebook nuotrauka

Londono metropoliteno linija važiavę miesto gyventojai vakar sudalyvavo siaubo filmo vertoje scenoje - užpuolikas metro negyvai užbadė vyrą, keliavusį vakarų Londone. Policija pradėjo žmogžudystės tyrimą.

Vakarų Londone, metro piko metu, stebint kitiems viešojo transporto naudotojams, užpuolikas peiliu mirtinai sužalojo vyrą.  

Pasak Britų Transporto policijos pareigūnų pateiktos informacijos, Hillingdon stotyje vyras buvo užpultas apie 16:00 vietos laiku.  

Įvykio vietoje pasirodžiusiems paramedikams teko skelbti mirties laiką, aukai niekuo nebebuvo galima padėti.  

Britų Transporto policijos atstovai pranešė, kad apie tragišką vyro žūtį jau pranešta jo artimiesiems, kuriuos šiuo metu prižiūri specialios parengties pareigūnai.  

Šis vyras - 113 žmogus, nužudytas sostinėje šiais metais.  

Teismo medicinos ekspertų komanda iššukavo stotį, ieškodami įkalčių, galinčių padėti rasti žudiką. Vakar stotis buvo uždaryta, kad policija galėtų nekliudomai vykdyti tyrimą.  

Įvykio vietoje įtariamųjų sulaikyta nebuvo.  

Britų Transporto policijos vyriausiasis detektyvas Gary Richardson teigė, kad šis agresyvus aktas - šokiruojantis. Jis taip pat pranešė, kad policijos manymu užpuolime dalyvavo grupė jaunų vyrų.  

Detektyvas taip pat kreipėsi visuomenės pagalbos, prašydamas visų galimų įvykio liudininkų bei asmenų, kurie mano turintys informacijos, kuri gali būti vertinga policijos tyrimui, kuo skubiau susisiekti su pareigūnais.  

Tai galima padaryti parašius trumpąją žinutę Britų Transporto policijai numeriu 61016 ar paskambinus 0800 40 50 40, įvykio kodas: 382 of 24/09/19. Taip pat galite anonimiškai susisiekti su labdaringa organizacija Crimestoppers numeriu 0800 555 111.  

Detektyvas teigia, kad tokia agresija nėra įprasta geležinkelių tinklui, tad Hillingdon apylinkėje bus sustiprintas saugumas, galite susidurti su daugiau uniformuotų patrulių. Tokių priemonių imtasi siekiant užtikrinti keliautojų saugumą.  

2019 09 25 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt