penktadienis, sausio 22 d.
Londone, vyrui paatviravus, kad žagino šešiametę, draugas peiliu jam perrėžė gerklę
tiesa.com
pixabay.com

Teismo duomenimis Christopheris McMahonas (48-erių metų amžiaus) perrėžė savo 50-ties sulaukusio draugo Davido Potterio gerklę šiam pokalbio metu pripažinus, kad yra pedofilas.

Nusikaltimas įvyko Tootinge, Pietų Londone, pernai metų vasarą. Davidas Potteris mirė jo draugui jo kūne palikus daugybines durtines žaizdas. Tokį draugo elgesį išprovokavo Davido Potterio paatviravimas, kad jis anksčiau yra išžaginęs šešerių metukų mergaitę.

D. Potteris anksčiau iš ties buvo teistas už seksualinius nusikaltimus kurių aukomis tapo vaikai. Jo kūnas buvo rastas praėjus penkioms dienoms nuo nužudymo, sunerimusiam draugui policijos paprašius išlaužti jo buto duris. Teismui buvo pranešta, kad, kaip įtariama, nužudęs draugą krauju permirkęs Christopheris McMahonas aplankė savo merginą ir jai pasakė: „aš tai padariau!”.

Sarah Whitehouse QC teismui sakė: „ponas McMahonas sakė, kad perrėžė vyrui gerklę ir taip, jis išties tą padarė”. Ji taip pat teigė, kad C. McMahonas savo partnerei pasakė, kad jo sugėrovas jam prisipažino žaginęs šešiametę. „Ponas McMahonas be jokių abejonių mirtinai peiliu sužalojo poną Potterį” - teigė S. Whitehouse.

„jo drabužiai bei batai buvo permirkę Potterio kraujyje, jo dėvėti sportbačiai paliko atspaudus kraujo baloje, kurioje buvo rastas pono Potterio kūnas. Teismui tereikia atsakyti į klausimą „kodėl”.”

Christopheris McMahonas kaltę neigia, bylos tyrimas tęsiasi.

2019 02 13 08:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt